Aktualności

INFORMATOR KIBICA przed meczem Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

Już w niedzielę mecz, który być może będzie najważniejszym w całym sezonie dla naszej drużyny. Do Zielonej Góry na mecz z Falubazem przyjeżdża wrocławska Betard Sparta. Goście z Maciejem Janowskim, Taiem Woffindenem i Maksymem Drabikiem walczą o jak najwyższa pozycję w tabeli przed fazą play-off i wyjazdowe zwycięstwo będzie dla nich bardzo korzystne. Zielonogórzanie po przegranej w Gorzowie zajmują przedostatnie miejsce i muszą wspiąć się na wyżyny możliwości, aby w niedzielę wygrać i poprawić swoją sytuację. W pierwszym spotkaniu wrocławianie wygrali 48:42, więc otwarta jest także sprawa punktu bonusowego. Jedno jest pewne. To będzie jeden z najciekawszych pojedynków w sezonie 2018 na zielonogórskim torze.

FALUBAZ ZIELONA GÓRA – BETARD SPARTA WROCŁAW
17.06.2018

Otwarcie punktu sprzedaży biletów w Focus Mall i Auchan 9:00
Otwarcie kas przy stadionie 12:00
Otwarcie punkty akredytacyjnego 14:00 - 17:00
Otwarcie bram 15:00
Otwarcie Strefy Falubaziaka 15:00
Próba toru 16:00
Prezentacja drużyn 16:15
Pierwszy bieg 16:30

Sędzia: Piotr Lis
Komisarz toru: 
Tomasz Welc

BILETY

Bilety na mecz Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław kupicie w następujących miejscach:
 
Sprzedaż internetowa: www.biletynafalubaz.pl
 
Czwartek - Piątek
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Kibica w Auchan w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Seven przy ul. Chopina w Zlonej Górze (10:00 - 14:00)
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5 (7:00 - 23:00)
Sklep AS w Nowej Soli na ulicy Witosa 10 (7:00 - 23:00)
 
Sobota:
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Kibica w Auchan w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Seven przy ul. Chopina w Zlonej Górze (10:00 - 14:00)
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5 (7:00 - 24:00)
Sklep AS w Nowej Soli na ulicy Witosa 10 (7:00 - 24:00)
 
Niedziela:
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (od godziny 9:00)
- kasy przy stadionie (od godziny 12:00)
 
Ceny biletów:
 
Sektory: I - J, K1 – K10, B – G,
Bilet normalny – 40 zł
Bilet ulgowy – 35 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Sektory: A1 – A2
Bilet normalny – 50 zł
Bilet ulgowy – 40 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Sektor VIP:
Bilet normalny – 150 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Bilety rodzinne na sektor C:
1 os. dorosła + 1 dziecko – 41 zł
1 os. dorosła + 2 dzieci – 41 zł
1 os. dorosła + 3 dzieci – 43 zł
1 os. dorosła + 4 dzieci – 44 zł
1 os. dorosła + 5 dzieci – 55 zł
2 os. dorosłe + 1 dziecko – 71 zł
2 os. dorosłe + 2 dzieci – 72 zł
2 os. dorosłe + 3 dzieci – 73 zł
2 os. dorosłe + 4 dzieci – 74 zł
 
Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).
 
Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)
 
Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).
 
Bilety rodzinne można kupić tylko na sektor C.
 
Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł.
 
ZKŻ SSA zastrzega sobie prawo zmiany daty lub (i) godziny meczu.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

KOCHAM FALUBAZ za ryk żużlowych motocykli. Kolejna wspaniała Strefa Falubaziaka przed nami, a ponieważ każdy z naszych najmłodszych kibiców uwielbia motocykle żużlowe, nasza strefa odbędzie się właśnie o nich. Główną atrakcją podczas strefy będzie nasz nowy Falubaziakowy Motocykl.

Zadaniem dzieci będzie pomalować osłonę motocykla tak, aby było wiadomo, że należy on właśnie do naszej Strefy. Oprócz prawdziwego motoru dzieci będą mogły pomalować duże brystole z motocyklami oraz ułożyć papierowe puzzle z małymi motorami. Odbędą się również prawdziwe żużlowe zawody, polegające na zwijaniu małych motorków na sznurkach, na specjalnie przygotowane patyczki. Dla zwycięzców przygotowaliśmy specjalne żużlowe nagrody.

Od meczu z Betardem Spartą Wrocław stałym punktem Strefy Falubaziaka będą specjalne miarki wzrostu, które przygotowała dla nas firma Caro Group, właściciel marki Feeby. Każdy z Falubaziaków będzie miał okazję zmierzyć się z Piotrem Protasiewiczem, Patrykiem Dudkiem i Grzegorzem Zengotą.

Nie zabraknie również stałych elementów naszej strefy: 
- malowanie buzi 
- robienie odznak falubaziaka 
- zdjęcia na motocyklu żużlowym 
- wielka gra FALUBAZOWE MEMORY z DPD 
- słodka chmurka czyli wata cukrowa od firmy SINERSIO 
- lody od firmy NORDIS

Falubaz Selfie 
#FalubazSelfie to obowiązkowa zabawa kibiców Falubazu podczas meczów ligowych przy W69. Wspólnie tworzymy wielką galerię zdjęć, które sami wykonujecie będąc na stadionie żużlowym w Zielonej Górze. Przy okazji każdego ligowego spotkania otrzymujemy od 150 do 300 zdjęć pokazujących, jak kibicujecie i wspieracie Falubaz.

Nadesłane przez Was zdjęcia trafią do galerii , utworzonej na profilu Falubaz Facebook. Na Wasze fotografie (przesyłajcie je do nas w wiadomościach prywatnych na Facebooku) czekamy do poniedziałku 18 czerwca do godziny 12:00. 

Kolejnym etapem zabawy jest głosowanie na najlepsze zdjęcie. Aby oddać głos na wybraną fotografię, wystarczy ją polubić. Każdy z Was może zagłosować na dowolną liczbę zdjęć.

Uwaga! Dzięki współpracy z Feeby.pl zwększami pulę nagród. Od niedzielnego meczu zwycięzca zabawy #FalubazSelfie otrzyma nie tylko podwójne zaproszenie na kolejny ligowy mecz w Zielonej Górze, ale także obraz z wydrukowanym zwycięskim zdjęciem!

Kapitalny wzrok
Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Polega on na odnalezieniu dużej głowy Piotra Protasiewicza, która ukryta będzie na jednym z sektorów. Nagrodą w zabawie będzie BON NA 100 ZŁOTYCH OD OPTYK EDOR.

Nordis Typer
Przed wybranymi biegami niedzielnego spotkania będziecie mogli wytypować icch konkretny wynik. Nagrodą za zwycięstwo będzie... KARTON LODÓW OD FIRMY NORDIS, który otrzymacie dosłownie chwilę po zakończeniu wyścigu.

Ciekawe nagrody do wygrania
Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. 

FRANKO CENTRUM KAMIENIA SPONSOREM MECZU

Miło nam poinformować, że sponsorem niedzielnego meczu jest Centrum Kamienia FRANKO. Jest to nowoczesny zakład obróbki spieków kwarcowych oraz kamieni naturalnych. Oferuje wyroby ze spieków kwarcowych i kamieni naturalnych w zakresie aranżacji wnętrz (blaty, parapety, posadzki, schody, kominki, okładziny ścienne, stoły), architektury zewnętrznej (elewacje, tarasy, parapety), a także frontów meblowych. Gwarantuje profesjonalne doradztwo, laserowe pomiary, profesjonalne projekty, a także niezwykle precyzyjną produkcję z wykorzystaniem maszyn CNC oraz fachowy montaż. Prowadzi także sprzedaż detaliczną i hurtową płyt kamiennych oraz spieków kwarcowych.

Zapraszamy do nowootwartego showroomu Franko, który mieści się przy ulicy Osadniczej 35 w Zielonej Górze.

 
 
 

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu  weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

- Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory I-J oraz Media.
- Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory K1 - K10.
- Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C..
- Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.
- Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości. 
- Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.