Aktualności

INFORMATOR KIBICA przed meczem z Włókniarzem Częstochowa

 Przed nami drugie ligowe spotkanie przy W69. Tym razem do Zielonej Góry przyjeżdża Włókniarz Częstochowa - lider tabeli PGE Ekstraligi. Oto najważniejsze informacje organizacyjne dla kibiców wybierających się na ten mecz.

FALUBAZ ZIELONA GÓRA – WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
22.04.2018

Otwarcie punktu sprzedaży biletów w Focus Mall 9:00
Otwarcie kas przy stadionie 10:00
Otwarcie punkty akredytacyjnego 14:00 - 17:00
Otwarcie bram 15:00
Otwarcie Strefy Falubaziaka 15:00
Próba toru 16:00
Prezentacja drużyn 16:15
Pierwszy bieg 16:30

Sędzia: Paweł Słupski
Komisarz toru:
Jacek Krzyżaniak

SKŁADY AWIZOWANE

Falubaz Zielona Góra
9. Grzegorz Zengota
10. Michael Jepsen Jensen
11. Patryk Dudek
12. Jacob Thorssell
13. Piotr Protasiewicz
14. Sebastian Niedźwiedź
15. Alex Zgardziński

Włókniarz Częstochowa
1. Leon Madsen
2. Tobiasz Musielak
3. Adrian Miedziński
4. Fredrik Lindgren
5. Matej Zagar
6. Michał Gruchalski
7. Adrian Woźniak

BILETY

biletynafalubaz.pl  

Sobota:
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Kibica w Auchan w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Seven przy ul. Chopina w Zlonej Górze (10:00 - 14:00)
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5 (7:00 - 24:00)
 
Niedziela:
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (od 9:00)
- kasy przy W69 (od 10:00)
 
Ceny biletów:
 
Sektory: I - J, K1 – K10, B – G,
Bilet normalny – 40 zł
Bilet ulgowy – 30 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Sektory: A1 – A2
Bilet normalny – 50 zł
Bilet ulgowy – 40 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Sektor VIP:
Bilet normalny – 150 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Bilety rodzinne na sektor C:
1 os. dorosła + 1 dziecko – 41 zł
1 os. dorosła + 2 dzieci – 42 zł
1 os. dorosła + 3 dzieci – 43 zł
1 os. dorosła + 4 dzieci – 44 zł
1 os. dorosła + 5 dzieci – 45 zł
2 os. dorosłe + 1 dziecko – 71 zł
2 os. dorosłe + 2 dzieci – 72 zł
2 os. dorosłe + 3 dzieci – 73 zł
2 os. dorosłe + 4 dzieci – 74 zł
 
Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).
 
Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)
 
Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).
 
Bilety rodzinne można kupić tylko na sektor C.
 
Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

Wszystkie Falubaziaki kochają Patryka Dudka. Dlatego właśnie kolejna strefa odbędzie się pod hasłem : KOCHAM FALUBAZ, bo kibicuję Dudkowi! Zapraszamy na mecz z Włókniarzem Częstochowa.

Na najmłodszych kibiców będzie czekać wiele atrakcji związanych z naszym zawodnikiem. Przede wszystkim odbędzie się quiz z wiedzy o Patryku. Każdy chętny otrzyma krótki zestaw pytań, który po odpowiedziach wrzuci do przygotowanego pojemnika. O godzinie 16:00 odbędzie się oficjalne losowanie nagród oraz wyróżnień.

W strefie stanie również specjalna skrzynka na listy do Patryka. Rozdane zostaną specjalne kartki z miejscem na to, co każdy Falubaziak chciałby mu przekazać w formie tekstowej lub np. rysunku. Oczywiście już gotowe listy można przynieść na strefę.

Nasi wolontariusze będą również rozdawać żółte oraz zielone szaliki, na których specjalnymi pastelami będzie można wypisać hasła dopingujące naszą drużynę i Patryka Dudka.  

Dzięki naszemu partnerowi, firmie DPD, wszyscy chętni będą mogli zagrać w wielką grę – FALUBAZOWE MEMORY.  Tym razem przygotowaliśmy również specjalne nagrody dla tych, którym uda się odkryć dwie plansze do pary. A Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Falubaz przygotowała również specjalny punkt informacyjny oraz piłkarskie konkursy, w których będzie można wygrać bardzo ciekawe gadżety.  

Na strefie pojawi się również słodka nowość! Oprócz lodów od firmy Nordis, na każdego Falubaziaka czekać będzie SŁODKA CHMURKA, czyli wata cukrowa od firmy Sinersio.

Nie zabraknie również stałych atrakcji, takich jak odznaki Falubaziaka, tym razem z hasłem „KOCHAM FALUBAZ, bo kibicuję Dudkowi”, kolorowanek z naszymi zawodnikami, papierowych czapek oraz balonów nadmuchanych helem dla pierwszych 150 kibiców na strefie.

  • KOCHAM FALUBAZ, bo kibicuję Dudkowi
  • Quiz rodzinny z wiedzy o Patryku Dudku ze specjalnymi nagrodami
  • Skrzynka na listy do Patryka
  • Malowanie żółtych i zielonych szalików
  • Przygotowywanie i malowanie odznak – Kocham Falubaz, bo kibicuję Dudkowi
  • Falubazowe Memory ze specjalnymi nagrodami od DPD
  • Latające balony nadmuchane helem dla każdego
  • Lody od firmy Nordis dla każdego
  • Kolorowanki z zawodnikami oraz papierowe czapki
  • Słodka Chmurka - wata cukrowa od firmy Sinersio

Falubaz Selfie 
Podczas spotkania z Włókniarzem Częstochowa ponownie będziecie mieli okazję wziąć udział w zabawie Falubaz Selfie. Na czym ona polega? Wy robicie sobie zdjęcie podczas meczu i wysyłacie je do nas w wiadomości na Facebooku lub na adres redakcja@falubaz.com. Z nadesłanych fotografii utworzymy na Falubaz Facebook wielką galerię zdjęć. Następnie będziecie mieli kilka dni na zebranie największej ilości polubień pod Waszym zdjęciem. Autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma podwójne zaproszenie na następny ligowy mecz w Zielonej Górze, a więc spotkanie z Apatorem Toruń 6 kwietnia.

Kapitalny wzrok
Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Polega on na odnalezieniu MotoMyszy, która ukryta będzie na jednym z sektorów. Nagrodą w zabawie będzie BON NA 100 ZŁOTYCH OD OPTYK EDOR.

Nordis Typer
Przed wybranymi biegami niedzielnego spotkania będziecie mogli wytypować icch konkretny wynik. Nagrodą za zwycięstwo będzie... KARTON LODÓW OD FIRMY NORDIS, który otrzymacie dosłownie chwilę po zakończeniu wyścigu.

Ciekawe nagrody do wygrania
Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. 

FALUBAZ POMAGA

W trakcie spotkania z Włókniarzem Częstochowa wolontariusze Drużyny F przeprowadzą zbiórkę na rzecz podopiecznych Fundacji Falubaz Pomaga.

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu  weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

- Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory I-J oraz Media.
- Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory K1-K10
- Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla kibiców posiadających wejściówki na sektory A1, A2, VIP B oraz C.
- Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.
- Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektor GOŚCI
- Wejście 6 (W6) to wejście dla posiadaczy karnetów i biletów na sektor VIP.
- Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.