Aktualności

Jacob Thorssell: Przy W69 czuję się komfortowo

Jacob Thorssell zaprezentował się wczoraj z dobrej strony w sparingu z ROW Rybnik. Szwed zdobył 10 punktów w pięciu biegach i imponował szybkością. Po spotkaniu Jacob przyznał, ze dobrze czuje się na zielonogórskim torze.

Odjechałem w Zielonej Górze dwa dobre test-mecze, więc nie mam powodów do narzekania. Pracuję bardzo mocno i robię wszystko co w mojej mocy, aby być jak najszybszym. Zobaczymy czy to okaże się wystarczające. To bardzo dobry tor i czuję się na nim komfortowo. Obejrzałem sporo filmó video z zawodów w Zielonej Górze i wiem mniej więcej jak się tu jedzie. Moje przełożenia silników spisują się na chwilę obecną bez zarzutu, więc wszystko idzie w dobrą stronę - powiedział Jacob.

Szwedowi w poznaniu zielonogórskiego toru pomógł cały zespół. Thorssell podgląda także cały czas jazdę innych zawodników Falubazu.
Marek Cieślak na początku trochę mi podpowiedział. Mam też oczywiście wsparcie od całej drużyny. Dzisiaj bardzo pomógł mi Jason i jego mechanicy. Cały czas przyglądam się tez jeździe innych zawodników, dla których to nie jest nowość i znają ten tor doskonale. Piotr, Patryk czy Jarek jadą to fantastycznie, więc mam się od kogo uczyć - przyznał Jacob.