Aktualności

Jason Doyle nadal w Falubazie Zielona Góra!

Świetna informacja! Jason Doyle, najskuteczniejszy zawodnik Falubazu w sezonie 2016, w przyszłym roku nadal będzie reprezentował barwy naszej drużyny. Dziś Australijczyk uzgodnił warunki nowego kontraktu z prezesem Zdzisławem Tymczyszynem.

Od samego rana na profilu Falubaz Facebook namawialiśmy Was do trzymania kciuków. Wszystko owiane było wielką tajemnicą. W południe prezes Zdzisław Tymczyszyn opublikował natomiast zdjęcie ze swojej wizyty w szpitalu w Jasona Doyla. Australijczyk nadal przebywa w toruńskiej lecznicy, gdzie we wtorek przejdzie operację łokcia. Dzisiejsza wizyta włodarza naszego klubu nie była jednak przypadkowa. W trakcie rozmowy ustalone zostały warunki dalszej współpracy. Jason Doyle w sezonie 2017 nadal będzie zdobywał punkty dla Falubazu Zielona Góra.

Szczegóły nowej umowy Australijczyka z naszym klubem poznamy podczas jutrzejszej konferencji prasowej, podczas której przedstawiona zostanie także aktualna sytuacja ws. rozmów z zawodnikami. Konferencja transmitowana będzie na żywo na profilu Falubaz Facebook.

;