Aktualności

Niespodziewany powrót do składu

W porównaniu do awizowanego wcześniej ustawienia na mecz z Grupą Azoty Unią Tarnów doszło do dwóch zmian na pozycjach juniorskich. Niestety dziś na torze nie zobaczymy Sebastiana Niedźwiedzia.

Sebastian w dalszym ciągu przechodzi rehabilitację kontuzjowanego stawu skokowego prawej stopy. W tygodniu pojawił się cień nadziei, że Seba wzmocni Falubaz w dzisiejszym spotkaniu. Niestety, choć kolejne zabiegi w Centrum Medycyny Sportowej Olimp przynosiły efekty, to zawodnik nadal nie jest gotowy do ścigania, tym bardziej w tak ważnym spotkaniu. Dziś w miejsce Sebastiana pojedzie Damian Pawliczak, który zastępował go już w Czestochowie oraz Grudziądzu.

Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość. Falubaz awizuje dziś zawodnika z numerem 18, czyli rezerwowego. Będzie nim Alex Zgardziński, który w ekspresowym tempie wraca do pełnej dyspozycji po kontuzji biodra. Alex miał okazję trenować już na motocyklu żużlowym i dziś w pełnej gotowości stawi się w parku maszyn. Alex będzie mógł dziś zastąpić zarówno zawodnika młodzieżowego, jak i seniora.