Aktualności

#JedziemyRazem z karnetami. Sprzedaż do 16 maja

Adrenalina, widowiskowość, niespotykane emocje – to gwarantują Wam mecze przy W69. Nasz stadion to jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w mieście. A pojedynki ekstraligowego zespołu przyciągają tysiące kibiców, dla których żużel to pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Fani Falubazu są znani nie tylko z najgłośniejszego dopingu w całej żużlowej Polsce, ale także z przywiązania do drużyny, z którą są na dobre i na złe.

SPRZEDAŻ KARNETÓW NA SEZON 2021 POTRWA DO NIEDZIELI 16 MAJA WŁĄCZNIE

GWARANCJA WSTĘPU NA STADION

Globalna pandemia koronawirusa miała także duży wpływ na żużel w Polsce. Odczuli to po części kibice, którzy w ograniczonej liczbie mogli pojawić się na stadionie. W efekcie na kilka spotkań sezonu 2020 w Zielonej Górze zabrakło biletów. Najlepszym tego przykładem są choćby Derby Ziemi Lubuskiej. Wejściówki na to spotkanie sprzedały się w kilka godzin. Wielu kibiców musiało obejść się smakiem. Posiadacz karnetu może być pewny, że obejrzy wszystkie mecze PGE Ekstraligi w Zielonej Górze! Oczywiście do tego konieczne jest zmniejszenie obostrzeń i powrót do normalności. Nie wyobrażamy sobie oczywiście innego rozwiązania, jednak istnieje duże niebezpieczeństwo, że pierwsze spotkania sezonu 2021 obejrzy ponownie ograniczona liczba widzów.

NOWE NIŻSZE CENY

Nowością jest to, że na całym obiekcie (z wyłączeniem stref VIP START i SUPER VIP) obowiązuje jedna bardzo korzystna cena karnetu – 250 zł za wejściówkę normalną, oraz 190 zł za ulgową. Karnet dla dziecka do 13. roku życia kosztuje teraz 50 zł. 

Ceny dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów, nie zmieniają się. 

 

 

 

TAŃSZE BILETY W FAZIE PLAY-OFF

Sezon 2020 pokazał, że zimowe przewidywania nijak mają się do rzeczywistości. Zielonogórska drużyna zamiast walczyć o utrzymanie, wjechała do fazy play-off i do samego końca walczyła o medale. Liczymy, że podobną niespodziankę nasi żużlowcy sprawią także w sezonie 2021. Będzie to także świetna informacja dla posiadaczy karnetów, którzy będą mogli w pierwszej kolejność zakupić bilety. Dodatkowo cena ich wejściówki będzie o 10 złotych niższa!

PRZEKAŻ KARNET INNEMU KIBICOWI

Jesteś posiadaczem karnetu, ale nie możesz wybrać się na mecz? Nic straconego. Za pomocą specjalnego formularza przepiszesz jednorazowo swoją wejściówkę na inną osobę. Dzięki temu Twoje miejsce nie zostanie puste.

OFICJALNE GADŻETY FALUBAZU W NIŻSZEJ CENIE

Posiadacze karnetów na sezon 2021 mogą liczyć na 10% zniżki przy zakupie całego asortymentu gadżetów dostępnego w oficjalnych Sklepach Kibica.

 

GDZIE KUPIĆ KARNET?

Zapraszamy do Sklepu Kibica przy ul. Wrocławskiej 69. Czeka tam na Was także wiele innych prezentów dla fanów zielonogórskiego speedway'a.  

Karnet zakupić można także w serwisie internetowym biletynafalubaz.pl

CENNIK

Sektory A1-A2,B-G,I-J,K1-K10
Karnet normalny - 250 PLN; miejsce numerowane
Karnet ulgowy - 190 PLN; miejsce numerowane
Karnet dziecięcy - 50 PLN; miejsce numerowane

Sektor VIP START
Karnet na miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2021 - 1200 PLN,
Karnet dziecięcy - 70 PLN, miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2021

Sektor SUPER VIP - 6000 PLN, miejsce numerowane na wszystkie mecze w sezonie 2021 (przeszklona, klimatyzowana restauracja zlokalizowana na prostej przeciwległej do startu, ekskluzywny catering, miejsce numerowane bezpośrednio przy restauracji, program zawodów)

Karnet dla osoby niepełnosprawnej (poruszającej się na wózku inwalidzkim) + OPIEKUN: 1 PLN + 1 PLN, wyznaczone miejsce dla osoby niepełnosprawnej oraz miejsce numerowane dla opiekuna na sektorach C lub J.

Karnet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

Karnet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).

MASZ PYTANIE WS. KARNETÓW NA SEZON 2021?
Skontaktuj się z nami:
e-mail: sklep@falubaz.com
tel: 733 522 333