Aktualności

Juniorzy i DuZers na pit bike`ach

Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was o pierwszym motocyklowym treningu Patryka Dudka. Dziś w jego ślad poszli nasi juniorzy. Czwórka wychowanków Stelmetu Falubazu Zielona Góra pojawiła się na torze w Lipnie pod Toruniem i wsiadła na popularne pit bike`i.

Trening na pit bike`ach to uzupełnienie naszych przygotowań do sezonu żużlowego i pierwszych treningów na torze. Dziś do Lipna zabraliśmy naszych juniorów, którym towarzyszył także Patryk Dudek. Pit bike`i to zdecydowanie bezpieczniejsza forma treningów niż motocross, ale jednocześnie równie przydatna - powiedział nam Piotr Żyto.

Na torze w Lipnie jeździli dziś Patryk Dudek, Damian Pawliczak, Jakub Osyczka, Fabian Ragus, Nile Tufft oraz adept Rafał Kobierski.
Dobrze było ponownie wsiąść na motocykl i trochę na nim pojeździć. Choć to nadal nie motor żużlowy, to jest to fajna forma przygotowań. W Lipnie byliśmy już rok temu i miło było znów tu wrócić. Coraz mocniej myślimy o powrocie na tor i treningach żużlowych. Nie możemy się już tego doczekać. Dziś było to takie dobre przetarcie przed pierwszymi kółkami na torze
- powiedział nam Damian Pawliczak.