Aktualności

Konkursy na meczu z Włókniarzem. Do wygrania bilety na GP w Warszawie!

Wybieracie się na niedzielny mecz z Włókniarzem Częstochowa? Poza gwarantowanymi emocjami żużlowymi i świetną zabawą na trybunach i w Strefie Falubaziaka, macie także szansę wygrać jedną z wielu nagród ufundowanych przez naszych partnerów.

Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. W puli nagród m.in. weekendowy pobyt w Norweskiej Dolinie w Szklarskiej Porębie, czy zaproszenie od Bowling Club Zielona Góra na grę w kręgle.

To jednak nie wszystko. Rademenez, czyli nowy prezenter przy W69, przeprowadzi wśród kibiców zabawę w typowanie wyników poszczególnych biegów. Dla najlepszych typerów będziemy mieli bilety na następne ligowe spotkanie w Zielonej Górze.

Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Nagrodą w zabawie będzie bon na 100 złotych od Optyk Edor.

Niespodziankę dla wszystkich kibiców szykują także dziewczyny z F16 Falubaz Girls. Tym razem Jagoda, Olivia, Paulina, Sara i Dorota, czyli podprowadzające, dadzą się wykazać przy starcie swoim koleżankom, a same będą spacerowały po trybunach! Będzie to więc wyjątkowa okazja do wspólnego zdjęcia z dziewczynami. Oczywiście my zachęcamy Was do udział w foto-zabawie. Zdjęcia z F16 Falubaz Girls wykonane podczas niedzielnego meczu należy wysłać na adres f16@falubaz.com, a następnie liczyć na szczęście w głosowaniu na Facebooku. Autor zwycięskiego zdjęcia wygra dwa bilety na II rundę Grand Prix w Warszawie!