Aktualności

#LANZIE| Informacje organizacyjne dla kibiców Falubazu

W niedzielę 7 maja kolejny wyjazdowy mecz Enei Falubazu Zielona Góra. Tym razem naszym rywalem będzie niemiecka drużyna Trans MF Lndshut Devils. Klub z Bawarii przekazał ważne informacje organizacyjne dla kibiców wybierających się na to spotkanie. 

Drodzy kibice z Zielonej Góry,
czekamy na Wasze przybycie na mecz 5. kolejki 1 Ligi pomiędzy Trans MF Devils Landshut a Eneą Falubazem Zielona Góra. Chcielibyśmy wspólnie przeżyć ekscytujący mecz żużlowy. Aby zapewnić sprawny przebieg imprezy, na stadionie należy przestrzegać następujących zasad:

1. bilety dla kibiców-gości można nabyć wyłącznie w przedsprzedaży na stronie speedway-landshut.de/tickets. W dniu meczu kibicom-gościom nie będą sprzedawane żadne bilety.
2. bilet uprawnia do jednorazowego wejścia na stadion; nie ma możliwości opuszczenia stadionu w trakcie imprezy i ponownego wejścia na niego po jej zakończeniu.
3. Należy pozostać w strefie przeznaczonej dla kibiców gości na drugim łuku. Nasza ochrona pokieruje Cię w odpowiedni sposób.
4. dla gości dostępne są oddzielne miejsca parkingowe. Nasza ochrona będzie odpowiednio kierować pojazdy.
5. przy wejściu, oprócz ważnego biletu wstępu, przeprowadzana jest kontrola osobista, sprawdzane są także torby itp. Przedmioty niedozwolone należy oddać i zostaną one przez nas zutylizowane. Nie ma prawa powrotu.
6. stadion będzie monitorowany przez kilka kamer rejestrujących.
7. należy przestrzegać regulaminu imprezy i regulaminu stadionu zamieszczonego w załączniku, a w szczególności punktu 6 "Przedmioty zabronione".
8. środki pirotechniczne i bomby dymne są wyraźnie zabronione i nie wolno ich wnosić na stadion.
9. flagi wnoszone na stadion muszą być wcześniej zarejestrowane z podaniem dokładnego rozmiaru, wzoru, długości masztu oraz nazwy i adresu właściciela flagi.

Mecz Trans MF Landshut Devils - Enea Falubaz Zielona Góra rozpocznie się o godzinie 14:00. Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji.