Aktualności

Kolejne hity na mikołajkowych licytacjach!

Falubazowe Mikołajki to jedno z najpiękniejszych, najbardziej wzruszających i inspirujących działań, które możemy realizować poprzez sport. To już 13. edycja akcji, którą organizujemy dla podopiecznych domów dziecka, szpitali, placówek opiekuńczo-wychowawczych, świetlic środowiskowych oraz innych placówek, działających na rzecz dzieci i młodzieży w Województwie Lubuskim. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odwiedza ich Falubazowy Mikołaj z prezentami.

Środki na organizację paczek pozyskiwane są z licytacji gadżetów od znanych sportowców i artystów. Tegoroczny hit to kask kapitana Stelmet Falubazu Zielona Góra Piotra Protasiewicza z sezonu 2021, który tuż po otwarciu przekroczył cenę wywoławczą (tysiąc złotych), a walka o niego coraz bardziej się rozkręca. - Kask to marzenie wielu kolekcjonerów, dlatego mam nadzieję, że uzyska wysoką kwotę, która wesprze naszą akcję. Co roku docieramy do nowych placówek, do kolejnych dzieci potrzebujących wsparcia. To wielka dla nas radość, gdy w końcu możemy im wręczyć prezenty - mówi Piotr Protasiewicz.

Wśród unikatowych gadżetów jest również zestaw od najlepszego polskiego koszykarza Marcina Gortata, rashguard Falubazu na sezon 2022, który nie trafi do sprzedaży, kevlary, obszycia, plastrony, w tym jeden z podpisami wszystkich aktualnych zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra i legendy tego klubu Andrzeja Huszczy. - Dla mnie to oczywiste, że trzeba pomagać dzieciom i każdego do tego namawiam, szczególnie w okolicy Mikołajek i Bożego Narodzenia - mówi Andrzej Huszcza.

Do grona osób wspierających akcję ZKŻ SSA dołączyli także polscy wokaliści, m.in. Nocny Kochanek, Sanah, Sokół i Roxy Węgiel. - Hejka kochani, serdecznie Was zapraszam do licytacji mojej płyty i koszulki z autografem - zachęca piosenkarka. Falubazowe licytacje potrwają do 1 grudnia. Finał odbędzie się w siedzibie klubu z udziałem Rademeneza.

MIKOŁAJKOWE LICYTACJE 2021

NAJCIEKAWSZE LICYTACJE
Kask Piotra Protasiewicza z sezonu 2021 LICYTUJ
Kevlar Falubazu z sezonu 2018 LICYTUJ
Kevlar Falubazu z sezonu 2017 LICYTUJ
Plastron Stelmet Falubazu Zielona Góra 2022 z autografami całej drużyny LICYTUJ
Jubileuszowy plastron z autografem Andrzeja Huszczy LICYTUJ
Rashguard Stelmet Falubazu Zielona Góra 2022 LICYTUJ
Golf meczowy Patryka Dudka z sezonu 2019 z autografem LICYTUJ
Koszulka teamowa Patryka Dudka z sezonu 2021 z autografem LICYTUJ
Plastron Patryka Dudka z meczu Polska - Reszta Świata z autografem LICYTUJ
Plastron Mateusza Tondera z VII Memoriału Rycerzy Speedwaya z autografem LICYTUJ
Koszulka teamu Dawida Rempały LICYTUJ

Piłka Washington Wizards z autografem Marcina Gortata LICYTUJ
Koszulka Orlando Magic LICYTUJ
Obraz z autografem Sanah LICYTUJ
Płyta i koszulka z autografem Roksany Węgiel LICYTUJ
Płyta "Randka w ciemność" zespołu Nocny Kochanek z autografami LICYTUJ