Aktualności

MDMW: Przedostatnia runda zmagań juniorów w Gorzowie

Dziś w Gorzowie rozegrana zostanie przedostatnia runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. Na torze stadionu im. Edwarda Jancarza rywalizować będą m.in. juniorzy Falubazu Zielona Góra.

Zielonogórzanie do Gorzowa jadą z nadzieją na poprawienie swojej pozycji w klasyfikacji generalnej. Dziś w składzie naszej drużyny znalazło się dwóch doświadczonych młodzieżowców - Sebastian Niedźwiedź oraz Mateusz Burzyński. Skład naszej drużyny uzupełnią Jakub Zubczyński oraz Damian Pawliczak. Faworytem turnieju wydają się być jednak żużlowcy z Leszna. Unia do Gorzowa przyjeżdża z trójką zawodników z ekstraligowym doświadczeniem - Danielem Kaczmarkiem, Dominikiem Kuberą oraz Bartoszem Smektałą.

Początek ścigania o godzinie 16:00

Stal Gorzów:
1. Rafał Karczmarz
2. Marcel Studziński
3. Alan Szczotka
4. Hubert Czerniawski

Falubaz Zielona Góra:
5. Jakub Zubczyński
6. Damian Pawliczak
7. Sebastian Niedźwiedź
8. Mateusz Burzyński

Polonia Piła:
9. Arkadiusz Pawlak
10. Kacper Grzegorczyk
11.
12.

Unia Leszno:
13. Daniel Kaczmarek
14. Dominik Kubera
15. Bartosz Smektała
16. Wiktor Lis