Aktualności

Mecz z GKM Grudziądz odwołany!

Nie odbędzie się zaplanowany na poniedziałek mecz I rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Falubazem Zielona Góra a GKM-em Grudziądz. Najnowsze prognozy nie są optymistycznie i organizatorzy zdecydowali się już teraz podjąć decyzję o przełożeniu spotkania.

Prognozy pogody niestety nie uległy zmianie. W niedzielę oraz w poniedziałek w Zielonej Górze ma być bardzo zimno, a także przewidywane są opady deszczu. W związku z tym już dziś zdecydowano się na przełożenie spotkania I rundy PGE Ekstraligi.

Podobne decyzje podjęto w stosunku do spotkań w Lesznie (Unia - Sparta) oraz w Częstochowie (Włókniarz - ROW). Tym samym planowo odbędzie się tylko jedno spotkanie. W świąteczny poniedziałek w Toruniu Apator zmierzy się z gorzowską Stalą.

Nowe terminy przełożonych spotkań nie zostały jeszcze ustalone.

ZWROTY BILETÓW
 
Zwroty zakupionych biletów honorowane będą w miejscach ich zakupu od wtorku 18 kwietnia do niedzieli 23.04 włącznie.
 
Zwrot należności za bilety zakupione przez internet zostanie zrealizowany po przesłaniu na adres: bilety@zkzssa.pl dyspozycji zwrotu zawierającej: dane osoby kupującej, ilość biletów oraz numer zamówienia (można go znaleźć w zakładce "Twoje zakupy"). Zwrot zostanie wykonany na równowartość zakupionych biletów pomniejszony o opłatę manipulacyjną.  
 
Niezwrócone bilety z odwołanego meczu zachowują ważność na zawody w nowym terminie.