Aktualności

Mecz z Włókniarzem nie odbędzie się

Nie uda się odjechać zaplanowanego na dzisiaj meczu z Włókniarzem Częstochowa. Pomimo korzystnych prognoz pogody jakie mieliśmy przez ostatnie dni, dziś w Zielonej Górze od godziny 8:00 padało i pomimo zaawansowanych prac, nie udało się doprowadzić nawierzchni do bezpiecznego stanu.

Około godziny 12:00 wydawało się, że sytuacja jest opanowana. Deszcz przestał padać, a prace na torze przynosiły spodziewane efekty. Niestety około godziny 13:00 znów zaczęło mocno padać.  Ten deszcz ostatecznie przekreślił szanse na rozegranie dzisiejszego meczu. Sędzia zawodów, po obchodzie toru w towarzystwie przedstawicieli obu drużyn, zadecydował o odwołaniu dzisiejszego spotkania.

Po raz kolejny mamy problem z pogodą. To chyba jakieś fatum wisi nad naszą drużyną. Od godziny 8:00 bez przerwy pada deszcz i nie pozostało nam nic innego jak odwołać, po raz kolejny spotkanie - powiedział przed chwilą Tomasz Walczak. - Wilgotność powietrza jest tak duża, że próby przekładania tego spotkania na godzinę 18:00 lub 19:00, trzymanie kibiców na trybunach w taką pogodę, nie miały najmniejszego sensu - dodał kierownik naszej drużyny.

Nowy termin na razie nie jest znany.