Aktualności

Michael Jepsen Jensen zostaje w Falubazie!

Michael Jepsen Jensen zostaje z nami! Duńczyk po bardzo dobrym sezonie 2018 nie zastanawiał się długo nad swoją przyszłością. Michael w sezonie 2019 nadal będzie reprezentował barwy Falubazu Zielona Góra.

Transfer Michaela Jepsena Jensena do Zielonej Góry okazał się strzałem w dziesiątkę. Duńczyk był obok Patryka Dudka najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny. W 73 spotkaniach zdobył 128 punktów i 12 bonusów. W biegu średnio zdobywał 1,918 punktu, a w meczu 9,14 punktu. Michael świetnie spisał się przede wszystkim w meczach barażowych, w których łącznie zdobył 28 punktów! Duńczyk przez rok startów doskonale zaaklimatyzował się w zielonogórskiej drużynie. Dzięki dobrym występom w lidze szybko zyskał też przychylność zielonogórskich kibiców, którzy po meczach skandowali jego imię i nazwisko.

Z dużą radością informuję, że zdecydowałem reprezentować Falubaz Zielona Góra w sezonie 2019. Ten sezon był dla mnie bardzo ważny. Zrobiłem duży krok naprzód, a wsparcie i zaufanie ze strony klubu bardzo mi w tym pomogły. Przede mną kolejne wyzwania i wierzę, że dzięki  jeździe w Zielonej Górze, uda mi się je zrealizować. Bardzo dziękuję całemu klubowi, miastu i przede wszystkim kibicom za rok 2018. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu - powiedział nam Michael.

Michael Jepsen Jensen dołącza tym samym do Piotra Protasiewicza i Patryka Dudka, którzy we wrześniu poinformowali o dalszej jeździe w Zielonej Górze.

Aktualny skład Falubazu Zielona Góra na sezon 2019:
Seniorzy
Piotr Protasiewicz
Patryk Dudek
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Mads Hansen (Dania)
Juniorzy:
Mateusz Tonder
Damian Pawliczak