Aktualności

Patryk Dudek i Andrzej Huszcza gośćmi Strefy Falubaziaka przed meczem z Włókniarzem

7 maja w Strefie Falubaziaka na wszystkich kibiców czekać będzie wyjątkowa atrakcja! Dzięki firmie Pstrykaczka każdy chętny będzie mógł wykonać żużlowe zdjęcie w specjalnej fotobudce. Kibice będą mieli do dyspozycji żużlowe gadżety, jak kask czy gogle. Odwiedzą nas również specjalni goście - Patryk Dudek oraz Andrzej Huszcza!

Falubazowa fotobudka funkcjonować będzie już od 14:45. Na początek do wspólnych zdjęć z kibicami pozować będzie Patryk Dudek, którego później zmieni legenda zielonogórskiego żużla - Andrzej Huszcza. Pierwsze 100 osób, które pokażą nam swoje fotografie otrzyma specjalną ramkę, którą będą mogły ozdobić w barwy Falubazu za pomocą kolorowych bibułek. Będzie to świetna pamiątka, którą dzieci zabiorą ze sobą do domu.

Każdy, kto pojawi się w strefie, otrzyma również falubazową, papierową czapeczkę do pokolorowania. Nie zabraknie stanowiska z odznakami i szalikami, dzięki czemu każdy Falubaziak zasiądzie na trybunach w pełni wyposażony w żółto-biało-zielone barwy.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki, rebusy i labirynty. Odbędą się również zawody w kapsle oraz ściganie mini-motorkami na sznurkach.

Nasza strefa nabrała już wiosennego charakteru, dzięki żółtym i białym kwiatom. Młodzi kibice na najbliższym meczu będą mieli okazję ozdobić ją malując donice, w których zostały posadzone falubazowe rośliny. 

STREFA FALUBAZIAKA PRZED MECZEM Z WŁÓKNIARZEM CZĘSTOCHOWA
START 14:45
- falubazowa fotobudka z udziałem Patryka Dudka (14:45 - 15:20) oraz Andrzeja Huszczy (15:20 - 16:00)
- falubazowe czapeczki dla najmłodszych
- spotkanie z MotoMyszą
- falubazowe odznaki i szaliki Falubaziaka
- kolorowanki, rebusy, zawody w kapsle i wyścigi na mini-motorkach
- dmuchaniec
- wielka planszowa gra żużlowa

Bilety na niedzielny mecz z Włókniarzem Częstochowa są już w sprzedaży. Najmłodszych kibiców, wraz z opiekunami zapraszamy przede wszystkim na sektor rodzinny, gdzie można kupić pakiety biletów w atrakcyjnych cenach.

Partnerem Strefy Falubaziaka na meczu z Włókniarzem Częstochowa jest: