Aktualności

Patryk Dudek: Żarty się skończyły

Jutro w Lesznie Falubaz rozpoczyna tegoroczną walkę w play-offach. Półfinał z Unią zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Do tego spotkania intensywnie przygotowuje się cała casza drużyna, która w czwartek wzięła udziałw  treningu przy W69. Jakie nastroje przed tym spotkaniem panują u Patryka Dudka?

Do zawodów przygotowujemy się bardzo pieczołowicie. Trenowaliśmy w Zielonej Górze i sprawdziliśmy kilka rzeczy. Patrząc na moje ostatnie rezultaty, to jestem ze swojej jazdy zadowolony. Na mecz w Lesznie patrzę więc z optymizmem. Spotykają się dwie bardzo mocne drużyny i będzie to wyrównane spotkanie. Myślę, że nie stoimi na straconej pozycji, a nawet możemy powalczyć o zwycięstwo - powiedział Patryk.

Ja wiem, że mam cztery najważniejsze mecze w Polsce. Cztery rundy Grand Prix i cztery mecze w Szwecji. Tutaj żarty się skończyły i w każdych zawodach pojedziemy o medale. Nie ma już teraz miejsca na szukanie czy eksperymenty. Pojadę na najlepszym sprzęcie i przy odrobinie szczęścia, chcę zrobić jak najlepszy wynik. Takie będzie zadanie całej naszej drużyny - podsumował DuZers.

Początek jutrzejszego spotkania w Lesznie o godzinie 19:00. Relacja #FalubazLive u nas od samego rana!