Aktualności

Pierwsze spotkanie Falubaz Business Clubu w roku 2021 za nami

Za nami tegoroczna inauguracja Falubaz Business Clubu. Ze względu na pandemię spotkanie przedsiębiorców z władzami ZKŻ SSA odbyło się online. – Wspólne trudne chwile jednoczą, co jest dla nas szczególnie cenne – podkreślił dyrektor ZKŻ SSA Kamil Kawicki.

Choć w ubiegłym roku Falubaz Business Club nieco przygasł, chcemy tę organizację rozpędzać. Dla członków FBC będą organizowane cykliczne szkolenia, m.in. z zakresu promocji marki w social mediach, prężnie będzie prowadzona także platforma networkingowa.

– Nasi sponsorzy to bardzo mądrzy ludzie, życiowo i biznesowo. W miarę możliwości, które dane przedsiębiorstwa posiadają, proponują przedłużenie współpracy. Ta obecność i długoletnie z niektórymi firmami partnerstwo, jest dla nas szczególnie cenne – mówi dyrektor ZKŻ SSA Kamil Kawicki.

– Sezon 2020 przetrwaliśmy i udało nam się osiągnąć fajny wynik sportowy. Mimo pandemicznego zamieszania, działamy. Nie ma u nas zimowej hibernacji. Ciężka praca sportowa na torze, została zastąpiona przez ciężką pracę administracyjną i porządkową, by sezon mógł sprawnie ruszyć na początku w formie sparingów, a następnie już ligi – mówił prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

Kolejne spotkanie członków Falubaz Business Clubu odbędzie się na początku marca.