Aktualności

Przybij 5 z Falubazem. Wszystkie cegiełki ponownie dostępne
Przybij piątkę z Falubazem to kolejna akcja, którą w sezonie 2020 dla wszystkich kibiców, którzy chcieli wesprzeć naszą drużynę. Przed każdym meczem ligowym publikowaliśmy pamiątkowy wirtualny bilet-cegiełkę, którego zakup był wsparcie dla zielonogórskiego klubu w trudnych czasach pandemii COVID-19.

Wirtualny bilet-cegiełka na każde z tegorocznych spotkań RM Solar Falubazu kosztował symboliczne 5 złotych. Kupując taką wejściówkę kibic nie tylko wspierał zielonogórski klub, ale także przybijał wirtualną piątkę z jednym z naszych zawodników. Na każde z osiemnastu spotkań rundy zasadniczej przygotowana była grafika z innym zawodnikiem, członkiem sztabu szkoleniowego lub MotoMyszą.

Zakup wirtualnych biletów na wszystkie spotkania sezonu oznaczać będzie zebranie kompletu osiemnastu różnych biletów.

Trwa sprzedaż wszystkich osiemnastu wirtualnych biletów, aby każdy z Was miał możliwość uzupełnienia swojego kompletu, a także wsparcia naszej drużyny, jeśli jeszcze tego nie uczynił.

PRZYBIJ PIĄTKĘ Z FALUBAZEM 2020

Sprzedaż wszystkich cegiełek potrwa do 23 października. Po jej zakończeniuodbędzie się loteria fantowa, w której udział wezmą wszystkie zakupione wirtualne bilety. Im więcej wejściówek kupi kibic, tym więcej będzie miał szans na wygranie atrakcyjnych nagród. W trakcie sezonu ich lista będzie się zmieniać, a kolejne nagrody przekazywać będą nasi przyjaciele i sponsorzy klubu:

Aktualna lista nagród w loterii fantowej #WszyscyZaFalubaz:
- Podwójny karnet na sezon 2021 na mecze Falubazu w Zielonej Górze
- Podwójne zaproszenie na sektor VIP Start na inaugurację PGE Ekstraligi 2021 w Zielonej Górze
- Wejście do parku maszyn i spotkanie z żużlowcami podczas treningu zielonogórskiej drużyny w sezonie 2021.
- Koszulka teamowa RM Solar Falubazu Zielona Góra na sezon 2020
- Bluza teamowa RM Solar Falubazu Zielona Góra na sezon 2020