Aktualności

Przybij piątkę z Falubazem. Cegiełka #RYBZIE w sprzedaży

Przybij piątkę z Falubazem to kolejna akcja skierowana dla kibiców, którzy chcą wesprzeć naszą drużynę. Pierwsza meczowa cegiełka jest już w sprzedaży. Każdy kibic, który zdecyduje się na jej zakup przybije wirtualną piątkę z kapitanem Piotrem Protasiewiczem.

Wirtualny bilet-cegiełka na każde z tegorocznych spotkań RM Solar Falubazu kosztować będzie symboliczne 5 złotych. Kupując taką wejściówkę kibic nie tylko wesprze zielonogórski klub, ale także przybije wirtualną piątkę z jednym z naszych zawodników. Na każde z czternastu spotkań rundy zasadniczej przygotowana będzie inna grafika. Zakup wirtualnych biletów na wszystkie spotkania rundy zasadniczej oznaczać będzie zebranie kompletu czternastu różnych biletów z wizerunkami naszych zawodników.
 
Na wybrane spotkania uruchomiona zostanie dodatkowa opcja biletu VIP. Ten kosztować będzie 50 złotych, ale poza wirtualnym biletem z wizerunkiem zawodnika, kibic otrzyma także unikatowy gadżet, którego nie będzie można zakupić w Sklepie Kibica. Pierwsze bilety VIP zakupić będzie można przy okazji inauguracyjnego meczu w Zielonej Górze, czyli 21 czerwca.
 
Wirtualny bilet na wszystkie mecze RM Solar Falubazu Zielona Góra w sezonie 2020 kupić można w internetowym Sklepie Kibica pod adresem falubaz.sklep.pl. Zostanie on przesłany do kibica na wskazany przy rejestracji adres email.
 
To jednak nie wszystko. Po zakończeniu sezonu żużlowego odbędzie się loteria fantowa, w której udział wezmą wszystkie zakupione wirtualne bilety. Im więcej wejściówek kupi kibic, tym więcej będzie miał szans na wygranie atrakcyjnych nagród.  W trakcie sezonu ich lista będzie się zmieniać, a kolejne nagrody przekazywać będą nasi przyjaciele i sponsorzy klubu:
 
Aktualna lista nagród w loterii fantowej #WszyscyZaFalubaz:
- Podwójny karnet na sezon 2021 na mecze Falubazu w Zielonej Górze
- Podwójne zaproszenie na sektor VIP Start na inaugurację PGE Ekstraligi 2021 w Zielonej Górze
- Wejście do parku maszyn i spotkanie z żużlowcami podczas treningu zielonogórskiej drużyny w sezonie 2021.
- Koszulka teamowa RM Solar Falubazu Zielona Góra na sezon 2020
- Bluza teamowa RM Solar Falubazu Zielona Góra na sezon 2020