Aktualności

Rademenez w poniedziałek zadebiutuje przy W69
 
Zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon PGE Speedway Ekstraligi to też nowości podczas meczów na W69. Jedną z tych nowości będzie Radek Blonkowski, szerzej znany jako Rademenez, czyli B-boy, MC, beatboxer, freestylowiec, a od kilku dni również licencjonowany prezenter żużlowy.
 
Tym samym przy W69 po raz pierwszy od wielu lat, oprócz Kamila Kawickiego pojawi się nowy głos. Podział będzie przejrzysty, Kamil nadal będzie odpowiadał za spikerkę stricte sportową, natomiast Rademeneza usłyszymy już po otwarciu bram stadionu oraz w przerwach na równanie toru. Radek będzie poruszał się po całym obiekcie, rozmawiał z Wami, zdawał relację z miejsc, gdzie dzieje się coś ciekawego. W dłuższych przerwach między biegami poprowadzi konkursy z murawy stadionu, ale też będzie z mikrofonem w parku maszyn, byście w czasie meczu mogli usłyszeć relację bezpośrednio od naszych zawodników. Czy będzie też zaangażowany w prowadzenie dopingu na stadionie? Nie, stadion to nie wesele, a ja nie jestem wodzirejem – odpowiada Radek. Jestem po spotkaniu z kibicami i zgodnie z tradycją w Zielonej Górze to oni będą angażować Was w dopingowanie naszej drużyny, a ja skupię się na, nazwijmy to części informacyjno – konkursowej – wyjaśnia Rademenez.
 


Tak więc nie bądźcie w poniedziałek zdziwieni, jeśli ktoś z mikrofonem zaczepi Was gdzieś na trybunach i zechce chwilę porozmawiać o meczu. Do zobaczenia!