Aktualności

Radio Zachód razem z nami w sezonie 2024

Przed nami kolejny rok współpracy między Radiem Zachód a ZKŻ SSA. Dzięki temu kibice naszej drużyny usłyszą relacje z wszystkich meczów PGE Ekstraligi z naszym udziałem, a przede wszystkim z Derbów Ziemi Lubuskiej, na które czekali dwa lata!

Sprawnie i korzystnie dla obu stron od lat układa się współpraca między regionalną rozgłośnią a naszym klubem, który w sezonie 2024 znów będzie startował w najlepszej żużlowej lidze na świecie!

- Super, że po dwuletniej przerwie wracamy do Ekstraligi z bardzo ciekawym składem, bo i bracia Pawliccy i Jarek Hampel to doskonali zawodnicy. Zobaczymy, co się wydarzy, na pewno duże oczekiwania są w Zielonej Górze i od pierwszych meczów stadion będzie pełny. Najważniejsze, że wreszcie będą derby, co z pewnością najbardziej cieszy kibiców - mówi prezes Radia Zachód Piotr Bednarek.

- Wracamy z Radiem Zachód na stadiony Ekstraligi Żużlowej, wracają derby, więc zapraszam wszystkich słuchaczy, aby kontynuowali swoją żużlową przygodę na falach Radia Zachód - dodał Wojciech Domagała z Rady Nadzorczej ZKŻ SSA.