Aktualności

Sebastian Niedźwiedź: Takie biegi dodatkowo napędzają

Sebastian Niedźwiedź niespodziewanie wygrał młodzieżowy bieg wczorajszego spotkania Falubazu ze Spartą. Pokonanie Maksyma Drabika i Damiana Dróżdża na ich domowym torze nie zdarza się zbyt często, dlatego też Sebastian nie krył zadowolenia ze swojego występu.

Dobrze dopasowałem się do toru od samego początku. W biegu młodzieżowym najszybciej puściłem sprzęgło i znalazłem się na pierwszym miejscu. Jechałem też z pierwszego pola, które dziś było bardzo dobre. W kolejnych biegach popełniłem już kilka błędów i nie zdobyłem więcej punktów. Cieszę się jednak z kolejnej trójki w ekstraligowym spotkaniu - przyznal Sebastian po wczorajszym meczu.

Sebastian zwycięstwem w drugim biegu po raz kolejny udowodnił, że tkwi w nim duży potencjał i przy dobrze spasowanym motocyklu może wygrywać z młodzieżowcami rywala. 
Pokonać Maksyma i Damiana na ich torze to faktycznie duże osiągnięcie i dodatkowo mnie to napędza. Dzięki takim biegom wiem, że moja praca przynosi efekty. Staram się robić wszystko jak najlepiej, ale nie zawsze to wychodzi. Na pewno wpływ na to miały także kontuzje. Jedziemy dalej i spokojnie podejść do kolejnych spotkań. Każdy z nas się stara, robi wszystko co może więc powinno być dobrze - zapewnił nasz junior.