Aktualności

Piknik z Falubazem w Sławie już jutro

Już jutro o godzinie 12:00 na plaży miejskiej w Sławie spotkamy się na Pikniku z udziałem drużyny Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Impreza potrwa do godziny 18:00, a obecność potwierdzili niemal wszyscy zawodnicy naszego zespołu.

W tym roku wakacyjne spotkanie z żużlowcami Stelmetu Falubazu Zielona Góra odbędzie się nad jeziorem w Sławie. 24 sierpnia od godziny 12:00 kibice będą mogli zbierać autografy, robić wspólne zdjęcia oraz porozmawiać z naszymi zawodnikami. Udział z zabawie potwierdzili Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen, Sebastian Niedźwiedź, Norbert Krakowiak, Mateusz Tonder, Damian Pawliczak oraz Jakub Osyczka. W Sławie zabraknie natomiast Martina Vaculika oraz Martina Smolinskiego, którzy tego dnia mają zaplanowany ważny start w Grand Prix Challenge w Gorican.

Podczas pikniku nie zabraknie Strefy Falubaziaka, czy punktów gastronomicznych. W ramach aukcji charytatywnych wylicytować będzie można voucher na asystenta trenera Adama Skórnickiego podczas meczu półfinałowego w Zielonej Górze! Dla każdego uczestnika pikniku przygotowany będzie specjalny plakat do zbierania autografów.

Podczas Pikniku z Falubazem będzie też można zapisać się do zielonogórskiej szkółki żużlowej. 

Do zobaczenia w Sławie na plaży miejskiej!