Aktualności

Stelmet Falubaz zagrał z WOŚP

Deklarowana kwota z 28. finału WOŚP jest rekordowa – 115 362 894 zł. Stelmet Falubaz Zielona Góra dorzucił do tego swoją cegiełkę, przekazując na licytację, m.in. obrazy z wizerunkiem drużyny.

Licytacje obrazów w lubuskich sztabach:
CZERWIEŃSK – 1100 zł
SULECHÓW - 1100 zł
KOŻUCHÓW – 500 zł
ŁAGÓW - 450 zł
KROSNO ODRZAŃSKIE - 400 zł 
GOZDNICA – 400 zł
TRZEBIECHÓW – 200 zł
LIPINKI ŁUŻYCKIE – 160 zł

W niedzielę reprezentanci Stelmetu Falubazu na czele z legendą drużyny Andrzejem Huszczą, trenerem Piotrem Żyto i Patrykiem Dudkiem najpierw sprawdzili swoją formę podczas V Orkiestrowego Maratonu Indoor Cycling, który odbywał się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze. W Czerwieńsku żużlowe licytacje prowadzili kapitan Stelmetu Falubazu Piotr Protasiewicz oraz kierownik zespołu Tomasz Walczak. A w Zielonej Górze Patryk Dudek i trener licytowali możliwość gry z drużyną w kręgle podczas 60 godzin z Falubazem, za którą zaproponowano 700 zł. Natomiast kapitan drużyny razem z Motomyszą prowadzili licytację przejazdu zabytkowym motocyklem podczas prezentacji na meczu inauguracyjnym sezonu 2020, który odbędzie się 12 kwietnia. Zwycięzca aukcji zapłacił za to na rzecz WOŚP 1150 zł. Mocna ekipa żużlowa ekipa, czyli Piotr Żyto, Tomasz Walczak, Patryk Dudek, Mateusz Tonder, Damian Pawliczak, Jakub Osyczka, pojawiła się również na finale w Sulechowie.

Wciąż można wspierać WOŚP licytując na Allegro, m.in. trzy obrazy z wizerunkiem i podpisami drużyny oraz przejazd Toyotą C-HR Piotra Protasiewicza przez tydzień. Celem tegorocznego finału WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Licytacja Toyota C-HR Piotra Protasiewicza na tydzień

Obraz drużyny z podpisami zawodników