Aktualności

W czerwcu młodzieżowe ściganie przy W69

9 oraz 21 czerwca na torze przy W69 odbędą się dwie młodzieżowe imprezy z udziałem najmłodszych zawodników naszej drużyny. Na torze zobaczymy juniorów z czterech klubów.

9 czerwca w Zielonej Górze rozegrana zostanie ostatnia runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. Po zakończeniu tych zawodów odbędzie się uroczysta dekoracja trzech najlepszych zespołów. Aktualnie, po trzech rundach na prowadzeniu jest pilska Polonia z siedmioma dużymi punktami punktami. Na ostatnim miejscu klasyfikacji są zielonogórzanie, ale oni za sobą mają już pauzę w jednym z turniejów, a także będą gospodarzami ostatniej rundy.

W turnieju zamykającym cykl zobaczymy juniorów z Zielonej Góry, Leszna, Ostrowa oraz Gorzowa.

Klasyfikacja po trzech rundach MDMW:
1. Polonia Piła 7 (1,3,3)
2. Unia Leszno 4 (3,-,1)
3. Stal Gorzów 4 (-,2,2)
4. Ostrovia Ostrów Wlkp. 2 (2,0,0)
5. Falubaz Zielona Góra 1 (0,1,-)

Dwa tygodnie później, 21 czerwca w Zielonej Górze, odbędzie się turniej Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Tym razem młodzi zawodnicy z Zielonej Góry, Gorzowa,Piły, Ostrowa Wielkopolskiego i Leszna rywalizować będą w turnieju indywidualnym, który w dalszej części wyłoni najlepszego spośród nich. Cykl zainaugurowany zostanie dzień wcześniej w Gorzowie, a zakończy się 18 sierpnia w Ostrowie.

Obie imprezy rozpoczną się o godzinie 18:00. My już dziś zachęcamy Was do zaplanowania wizyty na stadionie i obejrzenia na żywo naszych juniorów.