Aktualności

Bilety na finał DMPJ w sprzedaży

To nie koniec młodzieżowych emocji w sezonie 2020 przy W69. Już w najbliższy czwartek, czyli 1 października, na naszym torze rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Francepol Falubaz Junior pewnie wygrał grupę A, w której rywalizował z zespołami z Gorzowa, Leszna i Gniezna.

Zwycięzcami pozostałych grup są: SK Lokomotiv Jauniba Daugavpils, BOCAR Włókniarz Częstochowa oraz MRGARDEN GKM Grudziądz. To właśnie te drużyny oraz oczywiście gospodarze - Francepol Falubaz Junior Zielona Góra, powalczą w czwartek 1 października o medale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Przypomnijmy, że drużyna Francepol Falubazu Junior Zielona Góra wygrała ubiegłoroczną rywalizacją i na własnym torze bronić będzie złotych medali i tytułu Mistrzów Polski!

Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Dla kibiców zostaną udostępnione sektory A1-A2 oraz K9-K10.

Bilety w cenie 10 zł będą do kupienia online w serwisie biletynafalubaz.pl oraz w sprzedaży stacjonarnej w Sklepie Kibica przy W69 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00)

Dzieci do 13. roku życia wejdą na zawody za darmo na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek.
Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunowie, również wejdą na zawody bezpłatnie.

W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ SYTUACJĄ:

- Kibice będą mogli zajmować co drugie miejsce siedzące, w rzędach naprzemiennie.

- Bardzo prosimy o przestrzeganie wszelkich obostrzeń sanitarnych na stadionie żużlowym w Zielonej Górze, w tym szczególnie o obowiązkowe noszenie maseczek i zachowanie dystansu. Wasze zaangażowanie i respektowanie zasad pozwoli nam na organizację kolejnych meczów z udziałem publiczności.

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY SANITARNE OBOWIĄZUJĄCE NA STADIONIE PRZY W69!
- Zajmuj miejsca oznaczone naklejką TU MOŻESZ USIĄŚĆ
- Zachowaj dystans 1,5 metra
- Wstęp na stadion w maseczce
- Poza miejscem siedzącym załóż maseczkę
- Ogranicz przemieszczanie po stadionie
- Nie gromadź się
- Wejście na stadion bez bagażu podręcznego
- Dezynfekuj ręce