Aktualności

Weekend z Falubazem | W niedzielę Super Derby przy W69

Rywalizacja żużlowych amatorów, kolejna runda Mistrzostw Europy i Super Derby Ziemi Lubuskiej. Przed nami kolejny gorący weekend z udziałem naszych zawodników. 

W piątek i sobotę żużlowy amatorzy odjadą kolejne dwie rundy cyklu Kaczmarek Electric Speedway Cup. Tym razem rywalizacja przeniesie się do Czech na tory w Pardubicach oraz Libercu.

W sobotę starty w kalendarzu zaplanowane ma także trójka zawodników Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Michael Jepsen Jensen oraz Nicki Pedersen wystąpią na toruńskiej Motoarenie w drugim finale cyklu Tauron SEC. Nikodem Bartoch odjedzie natomiast kolejne spotkanie w barwach drugoligowej Polonii Piła.

W niedzielę wszystkie nasze oczy skierowane będą na tor przy W69, gdzie o godzinie 19:30 rozpoczną się Super Derby Ziemi Lubuskiej. Po miesięcznej przerwie wakacyjnej wracamy do ligowego ścigania z mocnym uderzeniem. Na trybunach zielonogórskiego stadionu zasiądzie komplet publiczności, a na torze oglądać będziemy pojedynek dwóch odwiecznych rywali Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów. 

Piątek, 26.07.2019
16:00 VII runda Kaczmarek Electric Speedway Cup, stadion żużlowy w Pardubicach

Sobota, 27.07.2019
15:00 VIII runda Kaczmarek Electric Speedway Cup, stadion żużlowy w Libercu
16:00 2. liga żużlowa, Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Euro Finannce Polonia Piła (Nikodem Bartoch), stadion żużlowy w Rawiczu
18:00 2. finał Tauron Speeedway Euro Championship, Nicki Pedersen i Michael Jepsen Jensen, Motoarena w Toruniu

Niedziela, 28.07.2019
19:30 PGE Ekstraliga, Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów, W69