Aktualności

Weekend z Falubazem | We Wrocławiu walka o finał PGE Ekstraligi

Przed nami jeden z najważniejszych weekendów w sezonie 2019. W niedzielę Stelmet Falubaz będzie bronił sześciopunktowej przewagi z pierwszego półfinału. Wcześniej, w sobotę kibicować będziemy naszym zawodnikom w Grand Prix Danii w Vojens.

Sportowe emocje rozpoczniemy od Vojens i kolejnej rundy Grand Prix. Patryk Dudek i Martin Vaculik dziś wezmą udział w kwalifikacjach oraz treningu, a następnie w sobotę pojadą o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. Martin oraz Patryk chcąc zachować szanse na medal Indywidualnych Mistrzostw Świata nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę.

W sobotę nasza uwaga skierowana będzie także francuski Morizes, gdzie wystartuje Martin Smolinski. Niemiec powalczy we Francji o kolejne punkty w klasyfikacji Mistrzostw Świata na długim torze.

W niedzielę pełna mobilizacja. We Wrocławiu rewanżowy półfinał PGE Ekstraligi. Stelmet Falubaz jedzie na Stadion Olimpijski utrzymać sześciopunktową przewagę i awansować do finału PGE Ekstraligi. To będzie mecz, w którym margines błędu równy jest zeru. Ważny będzie każdy pojedynczy punkt i każde zwycięstwo odniesione nad zawodnikiem z Wrocławia. Stawka tego pojedynku jest olbrzymia, a więc możemy być pewni kapitalnych emocji na najwyższym poziomie.

06.09.2019
19:00, kwalifikacje do Grand Prix Dani, Patryk Dudek i Martin Vaculik, Vojens

07.09.2019
19:00, Grand Prix Danii, Patryk Dudek i Martin Vaculik, Vojens
20:30, Mistrzostwa Świata na długim torze, Martin Smolinski, Morizes

08.09.2019
15:15, 2. liga żużla, Power Duck Iveston PSŻ Poznań - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz (Mateusz Tonder)
19:30, półfinał PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra, Stadion Olimpijski we Wrocławiu