Aktualności

Weekendowe zawody przełożone na wiosnę!

W związku z niekorzystnymi prognozami pogody na nadchodzący weekend, zaplanowane na sobotę i niedzielę: III Memoriał Rycerzy Speedwaya oraz mecz Polska – Reszta Świata zostają przełożone i odbędą się prawdopodobnie w kwietniu.

Sytuacja jest taka, że nawet gdyby przestało padać i cudem udałoby się nam przygotować bezpieczny tor na zawody, to oglądanie imprez żużlowych w wilgoci i przy 6 stopniach mija się z celem. Zdecydowaliśmy więc, że obie imprezy odjedziemy na początku przyszłego sezonu, tym samym przedłużając obchody 70-lecia sportu żużlowego w Zielonej Górze – powiedział Marcin Grygier, rzecznik prasowy ZKŻ SSA.

Informujemy jednocześnie, że zakupione do tej pory bilety zachowują ważność w nowym terminie. Zwrot biletów możliwy będzie do końca października.

Aby dokonać zwrotu biletu zakupionego przez internet należy przesłać na adres: bilety@zkzssa.pl dyspozycji zwrotu, która powinna zawierać dane osoby kupującej, ilość biletów i dane jakie zawierały oraz numer zamówienia (można go znaleźć w zakładce "Twoje zakupy"). Po weryfikacji wszystkich przesłanych informacji zwrot zostanie wykonany w przeciągu 3 dni.