Aktualności

Widać w zielonogórskim zespole jakąś filozofię

Remis RM Solar Falubazu Zielona Góra we Wrocławiu zaskoczył wielu żużlowych ekspertów. Nasza drużyna, choć skazywana była na porażkę, odjechała bardzo dobre zawody i z trudnego terenu wywiozła cenny punkt meczowy.

Z pewnością w zespole z Zielonej Góry może panować niedosyt. To wrocławianie po meczu odetchnęli z ulgą, bo to oni uratowali ten remis. Dla zielonogórzan przydałby się punkt dodatkowy za wartości artystyczne pokazane w tym spotkaniu. Jestem bardzo zaskoczony postawą Falubazu. W poprzednich meczach nie pokazali wartości i mocy, tak jak dzisiaj we Wrocławiu. Tu zielonogórzanie pojechali dobre zawody. Mieli świetne starty, byli szybcy na trasie, dobrze jechali juniorzy. To był dziś zespół bez dziur. Falubaz tym spotkaniem z pewnością dołącza do drużyn, które aspirują do medalowych pozycji - powiedział Krzysztof Cegielski w rozmowie z Radiem Index.

Widać w zespole zielonogórskim jakąś filozofię. Piotr Żyto na pewno może liczyć na juniorów, którzy liczą się w każdych zawodach. Piotrek Protasiewicz odjechał fajne zawody. Patryk Dudek z problemami, ale ostatecznie bardzo ważne punkty w końcówce. Martin Vaculik z bardzo dobrym występem. To już jest zespół z którym można coś w tej lidze osiągnąć - dodał były żużlowiec.

Posłuchaj magazynu W69 NA 96FM