Aktualności

Wsparcie dla legend zielonogórskiego żużla

Zielonogórski Klub Żużlowy SSA rusza z akcją dla najbardziej zasłużonych legend zielonogórskiego żużla. Do dawnych medalistów DMP trafią wkrótce falubazowe maseczki i list, w którym deklarujemy pomoc w codziennych sprawach.

Pandemia mocno wyhamowała nasze życie i wprowadziła sporo niepokoju o zdrowie, szczególnie seniorów. W tym trudnym dla wszystkich czasie ZKŻ SSA przekaże zawodnikom i działaczom, którzy kiedyś zdobyli z naszą drużyną medal DMP, falubazową maseczkę. – Zbliża się bardzo istotny dla nas jubileusz, czyli 75-lecie zielonogórskiego żużla i to taki pierwszy krok, by przypomnieć o bezcennej dla historii klubu roli naszych legend, dawnych medalistów DMP – mówi prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

Wszystkich seniorów zachęcamy przede wszystkim do tego, by w obliczu pandemii zostali w domu i ograniczyli do minimum społeczne kontakty.

Zależy nam, by spotkać się z nimi w dobrej formie w sezonie 2021 i wspólnie przeżywać sportowe emocje przy W69. Jesteśmy także do dyspozycji naszych starszych zawodników i działaczy, gdyby potrzebowali wsparcia w codziennym życiu. Pomożemy przy zakupach, w opiece nad domowymi zwierzakami, w drobnych pracach w domu czy w ogrodzie – dodaje W. Domagała.