Aktualności

Wspieraj zielonogórskie talenty przekazując 1%

Wspieraj talenty zielonogórskiego żużla! To nic nie kosztuje! Wystarczy przekazać Stowarzyszeniu ZKŻ, które prowadzi zielonogórską szkółkę żużlową, 1% należnego podatku dochodowego za 2019 rok  – KRS: 0000156865. 

Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Mateusz Tonder, Damian Pawliczak to wychowankowie, którzy w tym sezonie będą decydować o sile zielonogórskiej drużyny. Chłopcy, którzy teraz zdobywają pierwsze żużlowe szlify w szkółce marzą, by być jak oni – ich sportowi idole. Można im w tym pomóc, przeznaczając 1% należnego podatku dochodowego za 2019 rok na rzecz Stowarzyszenia ZKŻ, które prowadzi zielonogórską szkółkę żużlową. – Szkółka bardzo dobrze się rozwija. Do egzaminu na licencję „Ż” na 500 ccm gotowy jest Rafał Kobierski. Mamy też chłopców, którzy przygotowują się zdania licencji na 250 ccm, by w tym sezonie startować w zawodach. Pozostali adepci dalej się uczą, a jak tylko zbliżymy się do sezonu, planujemy kolejny nabór – mówi Aleksander Janas, który odpowiada za szkolenie młodzieży. 

Nasz zespół to żużlowa marka znana w Polsce. W sezonie 2019 nasza młodzież zdobyła złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Żużel to sport wymagający wielkiej odwagi, zaangażowania, wytrwałości i pracowitości. Przy systematycznym szkoleniu na właściwym poziomie, które zapewnić może także Państwa wsparcie, obecni i przyszli adepci są w stanie osiągać mistrzowskie wyniki.

W rocznym zeznaniu podatkowym w części „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” w rubrykę „Numer KRS” wystarczy wpisać: 0000156865, a w rubrykę „Wnioskowana kwota” wartość 1% należnego podatku dochodowego za 2019 rok!