Aktualności

Wygraj Toyotę C-HR, którą jeździł PePe i DuZers

Już w sobotę 9 listopada otwarcie Centrum Pojazdów Dostawczych, drugiego w Zielonej Górze salonu Toyoty. Na to specjalne wydarzenia zapraszają Piotr Protasiewicz i Patryk Dudek. Jedną z atrakcji otwarcia będzie foto-zabawa z mega atrakcyjnymi nagrodami.

Toyota Zielona Góra otwiera Centrum Pojazdów Dostawczych - miejsce przeznaczone dla samochodów do zadań specjalnych. Centrum Pojazdów Dostawczych mieścić się będzie w Zielonej Górze przy ulicy Jana z Kolna 3. Podczas sobotniego motopikniku, odbędzie się premiera nowej Toyoty PROACE City, a organizatorzy przygotowali dla odwiedzających dużo niespodzianek.

Jedną z nich będzie wizyta żużlowców Stelmetu Falubazu Zielona Góra - Piotra Protasiewicza, Patryka Dudka oraz Mateusza Tondera. Podczas otwarcia odbędzie się wyjątkowa foto-zabawa. Nagrodami w niej będą Toyoty C-HR, którymi w ostatnich miesiącach jeździli PePe oraz DuZers. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy podczas otwarcia zrobić zdjęcie z Piotrem lub Patrykiem, a następnie przesłać je w wiadomości prywatnej na facebookowy profil zielonogórskiego salonu Toyoty. Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnej galerii, a następnie odbędzie się finałowe głosowanie. Autorzy dwóch zdjęć (jednego z Piotrem, drugiego z Patrykiem) wygrają zatankowaną do pełna Toyotę C-HR na tydzień!

Zawodnicy na otwarciu Centrum Pojazdów Dostawczych pojawią się w godzinach 10:00 - 11:30, a następnie 12:45 - 14:00.

Dodatkowo podczas Otwarcia działać będzie Strefa Falubaziaka, a także odbędą się pokazy bezpiecznej jazdy oraz udzielania pierwszej pomocy. Wszystkich odwiedzających organizatorzy zapraszają także na bezpłatną strefę gastronomiczną.