Aktualności

Wygraj udział w Dziecięcej Eskorcie Falubazu

Razem z Lubuskie, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać miejsce w Dziecięcej Eskorcie Falubazu podczas półfinałowego meczu PGE Ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław, który odbędzie się w niedzielę, 1 września o godzinie 19.00.

Co trzeba zrobić? Sprawa jest prosta. Wymyśl hasło/wierszyk, informujące o tym jak województwo lubuskie zagrzewa Stelmet Falubaz do walki o finał PGE Ekstraligi i wyślij je na adres: konkurs@falubaz.com Należy też dopisać imię, nazwisko, wiek i wzrost dziecka, które miałoby wziąć udział w eskorcie oraz numer kontaktowy do rodzica/opiekuna.

Udział w konkursie mogą wziąć dzieci, ale także rodzice, którzy chcą sprawić niespodziankę swoim pociechom. Zapraszamy do zabawy całe rodziny!

Na Wasze maile czekamy do piątku do godziny 22.00. W sobotę wybierzemy 16 laureatów i telefonicznie poinformujemy ich o zakwalifikowaniu się do eskorty. Osoba, która wg nas wymyśli najlepsze hasło, jako pierwsza wybierze zawodnika, z którym dziecko będzie stało podczas prezentacji. Osoba z drugiego miejsca wybierze jako druga itd. aż do 16 miejsca.

Konkurs START!