Aktualności

Z meczu na mecz się rozkręcam

Norbert Krakowiak zaliczył kolejny udany występ w PGE Ekstralidze. Wczoraj we Wrocławiu nasz junior zdobył ważne pięć punktów i wygrał bieg młodzieżowy. Po meczu Norbert cieszył się z poprawienia swoich wyników w meczach wyjazdowych.

Ja w tym sezonie czuję się dobrze. Mój rozwój jest widoczny i z meczu na mecz się rozkręcam. Cieszę się szczególnie z bardzo dobrych występów na wyjazdach. W poprzednim sezonie wyglądało to zdecydowanie gorzej i dużo było do poprawienia. W tym sezonie wygląda to zdecydowanie lepiej  - powiedział nam Krakowiak.

Norbert wygrał we Wrocławiu bieg młodzieżowy pokonując m.in. szybkiego w tym sezonie Gleba Czugunova.
Do pojedynków z Glebem podchodziłem normalnie, bez większej presji. Myślę, że każdego zawodnika można pokonać i nie podchodziłem do tego wyścigu specjalnie. Mi udało się dobrze wyjechać ze startu, a następnie obroniłem pierwszą pozycję - skomentował Norbi.

Już w kolejną niedzielę RM Solar Falubaz Zielona Góra podejmie na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów. Do derbowego pojedynki Krakowiak będzie przygotowywał ze spokojem.
Przed nami trochę odpoczynku, a następnie jeden lub dwa treningi na torze w Zielonej Górze. Moje najlepsze silniki mam już na zielonogórski tor dobrany, więc podchodzę do tego ze spokojem - powiedział Norbert.