Aktualności

Zdzisław Tymczyszyn: Liczę na wielkie widowisko w rewanżu

Wierzę, że nasi zawodnicy będą chcieli zwycięsko zakończyć sezon 2017 - powiedział po wczorajszym meczu w Gorzowie prezes ZKŻ SSA Zdzisław Tymczyszyn. Falubaz przegrał pierwszy mecz o brązowe medale ze Stalą 52:38.

Rozmawiałem z Piotrem kiedy szliśmy po meczu do kibiców. On jest mega przejęty tą sytuacją. To jeden z jego najgorszych meczów, które ja pamiętam. Po meczu z Unią Leszno pojawiły się głosy, że Jason pojechał słabo, bo nie chciał ryzykować i jest skupiony na czymś innym. Tego nie możemy zarzucić naszemu kapitanowi. Taki jest jest sport i każdy z zawodników ma lepszy i gorsze dni. Wydawanie tak mocnych opinii w stosunku do zawodników uważam za niesprawiedliwe. Piotr to zawodnik o wielkich ambicjach i na pewno chciał przywieźć dobry rezultat z tego spotkania - powiedział po wczorajszym meczu prezes Zdzisław Tymczyszyn.

Ja mam nadzieję, że w rewanżu zobaczymy dobre widowisko, a nasi zawodnicy będą chcieli dobrze zakończyć ten sezon. Wszyscy wiemy co oznacza czternaście punktów straty. Rozpoczynanie meczu w takiej sytuacji jest bardzo trudne. Z drugiej strony jeśli Stal mogła z nami tak wysoko wygrać, to i my mamy szansę na podobny wynik. Na pewno nie jesteśmy w komfortowej sytuacji. Każdy z nas, po fajnym sezonie, chciałby dziś czegoś innego. Ja liczę jednak na zwycięstwo w rewanżowym spotkaniu i widowisko, które spodoba się kibicom - powiedział włodarz zielonogórskiego klubu.