Aktualności

Ze spokojem czekamy na mecz we Wrocławiu

Piotr Protasiewicz, kapitan Stelmetu Falubazu Zielona Góra, to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w naszej drużynie. Przed dzisiejszym meczem we Wrocławiu PePe ocenia tamtejszy tor i nasze szanse na drugie ligowe zwycięstwo.

Ze spokojem czekamy na ten mecz. Zdajemy sobie sprawę z tego, na jak ciężki teren jedziemy. Wrocławska drużyna po porażce będzie mocno zmobilizowana i będzie chciała pojechać dobry mecz przed własną publicznością. Trudno powiedzieć coś więcej. Na dzisiaj nie mamy jeszcze weryfikacji poziomów poszczególnych ekip. Po jednym meczu to zdecydowanie za szybko. Poczekajmy z tym na jeszcze kilka kolejek, wtedy dużo rzeczy się wykrystalizuje. Ja jestem przekonany, że mecze z zeszłego weekendu są historią. Przed nami zupełnie nowy mecz i nowe rozdanie. Jedziemy na wyjazd do piekielnie mocnej drużyny - powiedział Piotr.

W tym sezonie Protasiewicz miał okazję do jazdy na wrocławskim torze. Wystąpił on w Memoriale Tomasza Jędrzejaka, w którym zdobył 7 punktów.
Tor we Wrocławiu jest dobry do ścigania i można powiedzieć, że jest to obiekt podobny do tego w Lesznie. Jest to szybki tor, ale zawsze można go przygotować kiepsko i ścigania nie będzie. Z drugiej strony Wrocław ma fighterów w składzie i z pewnością przygotuje świetny tor, dający duże możliwości do walki - dodał Piotr.

Początek meczu we Wrocławiu o godzinie 19:00. U nas relacja Falubaz Live!