Aktualności

#ZIECZE | Atrakcje Strefy Falubaziaka

Już w niedzielę ostatnie ligowe emocje przy W69 w sezonie 2019. Nasi najmłodsi kibice po raz ostatni spotkają się także w Strefie Falubaziaka, gdzie jak zawsze czekać na nich będzie szereg atrakcji.

Ostatnia w tym sezonie Strefa Falubaziaka odbędzie się pod znakiem nagród i podziękowań. Przede wszystkim, Falubaziaki stworzą prezenty w postaci obrazów, dla naszych zawodników. Każde dziecko, będzie miało możliwość odbicia żółto-biało-zielonej dłoni, na specjalnych płótnach ustawionych na sztalugach, dzięki czemu poczują się jak prawdziwi artyści. Nie zabraknie również medali za dzielne kibicowanie. Każdy przygotuje dla siebie medal, który będzie mógł dumnie nosić na szyi. Pomalujemy też najdłuższy szalik w nasze barwy.

Nie zabraknie oczywiście wielkich gier od firmy DPD czy słodkiej chmurki w postaci waty cukrowej od firmy Sinersio. Będzie to też ostatnia okazja do zdobycia kolorowanek z naszymi zawodnikami!

TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ O BRĄZ W ZIELONEJ GÓRZE

Serdecznie zapraszamy!