Aktualności

#ZIEGRU| Przybij piątkę z Matejem Zagarem

Wracamy z akcją Przybij piątkę z Falubazem. To inicjatywa dla kibiców, którzy chcą wesprzeć naszą drużynę w dobie pandemii. Nowością jest wizerunek żużlowców – w tym sezonie na pamiątkowych cegiełkach pojawią się oni w wersji rodem z kreskówek.

Z okazji meczu Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz dostępna jest cegiełka z wizerunkiem Mateja Zagara.

Wirtualny bilet-cegiełka na każde z tegorocznych spotkań Falubazu Zielona Góra zakupicie za symboliczne 5 złotych. Łącznie będzie ich 14.

Kupując taką wejściówkę nie tylko wspieracie zielonogórski klub, ale także przybijacie wirtualną piątkę z zawodnikami. Przed każdym z 14 spotkań rundy zasadniczej opracujemy dla Was grafikę z innym żużlowcem oraz trenerem Piotrem Żyto.

KUP WIRTUALNĄ CEGIEŁKĘ NA MECZ #ZIEGRU - 5 ZŁOTYCH

Wirtualny bilet - cegiełka zostanie przesłany do kibica na wskazany przy rejestracji adres email. 


"Przybij piątkę z Falubazem" - edycja limitowana
Z okazji mecz Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz kolekcjonerzy gadżetów mają wyjątkową okazję zakupu pocztówki (format A6) z wizerunkiem, oraz autografem Mateja Zagara!

KUP POCZTÓWKĘ Z AUTOGRAFEM MATEJA ZAGARA - 20 ZŁOTYCH

UWAGA! Pocztówki są w sprzedaży w limitowanej liczbie 100 sztuk. Nie zwlekajcie więc z ich zakupem.


Wzorem ubiegłorocznej edycji akcji Przybij piątkę z Falubazem, wśród nabywców wszystkich wirycegiełek rozdane zostaną wyjątkowe nagrody. Tym samym im więcej wejściówek się zdobędzie, tym więcej szans na wygranie atrakcyjnych nagród, których lista w trakcie sezonu z pewnością się powiększy.

Aktualna lista nagród:
- Podwójny karnet na sezon 2022 na mecze Falubazu w Zielonej Górze,
- Podwójne zaproszenie na sektor VIP Start na inaugurację PGE Ekstraligi 2022 w Zielonej Górze,
- Koszulka teamowa Falubazu Zielona Góra na sezon 2021,
- Bluza teamowa Falubazu Zielona Góra na sezon 2021,
- 10 zestawów gadżetów.