Aktualności

#ZIELES| Trwa sprzedaż biletów na klasyk PGE Ekstraligi

1 sierpnia o godzinie 16:30 na torze w Zielonej Górze odbędzie się kolejny mecz PGE Ekstraligi. Marwis.pl Falubaz Zielona Góra zmierzy się z FOGO Unią Leszno. Trwa sprzedaż wejściówek na ten pojedynek.

Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem limit dostępnych miejsc wynosi 50 procent pojemności stadionu, ale nie obejmuje on osób zaszczepionych odpowiednią dawką szczepionki przeciwko COVID-19.

Oznacza to, że osoby zaszczepione mogą uczestniczyć w wydarzeniu, nawet jeśli pula biletów (dostępnych 50%) została już wyprzedana. Każdy zaszczepiony kibic przy zakupie biletu w systemie powinien zaznaczyć checkbox świadczący o jego zaszczepieniu. Zalecane jest, by kibice mieli ze sobą zaświadczenie, aplikację z kodem o szczepieniu także na stadionie.

Jednocześnie informujemy, że jeśli pojawi się nowe rozporządzenie, limit miejsc na stadionie zostanie dostosowany do dozwolonej liczby.

Ceny:
Sektory: A-H, I-J, K1 – K10, Sektor przy warsztacie:
Bilet normalny – 40,00 zł
Bilet ulgowy – 30,00 zł
Bilet dziecięcy – 10,00 zł


Sektor VIP Start
Bilet normalny - 80,00 zł
Bilet dziecięcy – 10,00 zł

Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).
 
Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia).
 
Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).
 
Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł.
 
Posiadacze całosezonowych karnetów na sektor VIP Start wejdą na podstawie posiadanych kart kibica.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA. NAJWAŻNIEJSZE ZASADY SANITARNE OBOWIĄZUJĄCE NA STADIONIE PRZY W69!
- Zajmuj miejsca oznaczone naklejką TU MOŻESZ USIĄŚĆ
- Zachowaj dystans
- Wstęp na stadion w maseczce
- Poza miejscem siedzącym załóż maseczkę
- Ogranicz przemieszczanie po stadionie
- Nie gromadź się
- Wejście na stadion bez bagażu podręcznego
- Dezynfekuj ręce

WEJŚCIE NA STADION
Nastąpiła zmiana dotycząca wejścia na stadion, które odbywać się będzie wejściami przypisanymi dla karnetów / biletów:
W-1: K1 – K10,
W-2: I – J,
W-3: Sektor przy warsztacie,
W-4: E – H1,
W-5: A1 – A2, B – C
W-6: Vip Start

Poszczególne strefy stadionu tj. trybuna K, prosta startowa, 2 łuk będą od siebie odseparowane. Nie będzie możliwości poruszania się po całym obiekcie.

W przypadku problemów z wejściem na stadion każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kasy reklamacyjnej w której na bieżąco rozwiązywane będą wszystkie problemy. Punkt reklamacyjny zlokalizowany jest przy wejściu (W2) na sektory I-J i jest czynny w dniu zawodów od momentu otwarcia wejść na stadion.