Aktualności

Żużlowa kadra rozpoczyna obóz w Szklarskiej Porębie

Przygotowujący się do sezonu żużlowego reprezentanci Polski rozpoczęli dziś tygodniowe zgrupowanie w Szklarskiej Porębie. Przed nimi ciężka praca na trasach biegowych, stokach narciarskich oraz w sali gimnastycznej.

Trener Marek Cieślak na obóz zabrał 13 seniorów oraz 8 juniorów. Cała ekipa spędzi w Szklarskiej Porębie tydzień. W tym czasie trenować będzie na nartach biegowych, zjazdowych, snowboardzie oraz oczywiście w sali gimnastycznej. Do tego dojdzie odnowa biologiczna oraz spotkania organizacyjne.

Falubaz ma na obozie trzech przedstawicieli. Poza wspomnianym selekcjonerem kadry, w Karkonosze wybrali się Patryk Dudek oraz Jarosław Hampel. W Szklarskiej Porębie miał być także Piotr Protasiewicz, ale na przeszkodzie stanęła choroba.

Dziś pierwszy dzień obozu. W planie biegowy trening na Polanie Jakuszyckiej oraz zajęcia na sali gimnastycznej. W kolejne dni południowe treningi na biegówkach będą przeplatane wyjazdami do Harrachova na narty zjazdowe. W przerwach między tymi zajęciami z pewnością nie zabraknie zabawy, rozmów czyli szeroko pojętej integracji.