Aktualności

Żużlowcy na basenach CRS

W piątek w Centrum Rekreacyjno – Sportowym nasi zawodnicy udowodnią, że są nie tylko świetnymi żużlowcami, ale i pływakami. Z okazji „60 godzin z Falubazem” od 12:00 będą korzystać z atrakcji sportowych w CRS.

„60 godzin z Falubazem” to projekt, w ramach którego raz w roku przed sezonem nasza drużyna angażuje się w życie miasta i mieszkańców uczestnicząc w różnych eventach i akcjach. Tym razem od piątku pojawią się na śniadaniu biznesowym, w przedszkolu, szkole, siłowni i na basenie właśnie. – Moją ulubioną dziedziną jest oczywiście żużel, ale na basenie też pojawiam się. To fajna aktywność i ciekawostka dla mieszkańców, żeby na basenie spotkać swoich idoli. Wiem, że pan Andrzej Huszcza regularnie bywa na basenie, mam nadzieję, że dorównamy mu formą – mówi Norbert Krakowiak.  

Naszych zawodników na basenie w CRS będzie można spotkać w piątek około godziny 12:00.