Aktualności

Patryk Dudek: Uspokajam kibiców. Wszystko jest pod kontrolą

Nierówne występy w sparingach to efekt testowania nowego sprzętu - zapewnia Patryk Dudek, który spotkał się dziś z zielonogórskimi dziennikarzami. DuZers zapewnił, że jest gotowy na poniedziałkowy mecz z GKM Grudziądz.

Wszystko wygląda u mnie bardzo dobrze. Wiemy na czym stoimy, co ma iść do remontu, a co będziemy używać na lidze. Nic strasznego się nie dzieje i wszystkich chciałbym uspokoić. Te różnice punktowe są tak różne przez testowanie nowych rzeczy. W tym roku będę jeździł w Grand Prix i tego sprzętu jest trochę więcej. Cały czas próbujemy więc różnych rzeczy i czasami one wychodzą, a czasami nie. Wszystkich jednak uspokajam. Wszystko jest pod kontrolą. Mam tylko nadzieję, że uda się odjechać ten poniedziałkowy mecz - powiedział Patryk na dzisiejszej konferencji prasowej.

Poniedziałkowy mecz z GKM Grudziądz ma rozpocząć się o godzinie 16:30. Problemem mogą być jednak niekorzystne warunki atmosferyczna. PGE Ekstraliga poważnie zastanawia się nad przełożeniem wszystkich spotkań I rundy rozgrywek.