Aktualności

10 powodów, dla których warto kupić karnet

Do startu ligowego sezonu pozostało coraz mniej czasu. Przez najbliższe półtora miesiąca trwać będzie sprzedaż karnetów na ligowe mecze Falubazu w Zielonej Górze. Jeśli nadal zastanawiasz się nad jego zakupem, to ten artykuł powinien Ciebie ostatecznie przekonać.

1. WYJĄTKOWY PREZENT. Nie macie pomysłu na prezent dla bliskich? Przychodzimy z pomocą.Karnet na sezon 2018 zakupicie jako prezent. Możecie więc sprawić wyjątkową niespodziankę, która z pewnością ucieszy Waszych bliskim. Decydując się na karnet otrzymacie specjalny voucher, który następnie obdarowana osoba wymieni na docelową wejściówkę na całą rundę zasadniczą.

2. OSZCZĘDNOŚĆ. Idea karnetów niesie za sobą przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Nie inaczej jest w naszym przypadku. Posiadacz karnetu na mecze Falubazu w sezonie 2018 ma zagwarantowaną oszczędność minimum 15 złotych w stosunku do sumy cen pojedynczych biletów na siedem spotkań rundy zasadniczej. Jeszcze ciekawiej wygląda to w przypadku karnetów dziecięcych. Te kupicie już za 30 złotych, natomiast cena pojedynczego biletu dziecięcego to minimum 10 złotych. 

3. TAŃSZE GADŻETY. Szalik, czapka, koszulka lub bluza w żółto-biało-zielonych barwach? Karnetowicze mogą liczyć na specjalne ceny w naszych Sklepach Kibica. 10% zniżka dotyczy nie tylko przecenionych gadżetów, ale także tych z nowej kolekcji.

4. GWARANCJA. Karnet na sezon 2018 gwarantuje ulubione miejsce na trybunach stadionu przy W69. Przyzwyczaiłeś się do oglądania żużlowych emocji z sektora K1? Twoim zdaniem najlepiej speedway ogląda się z trybun przy prostej startowej? A może wspólnie ze znajomymi zawsze zasiadacie na drugim łuku? Karnet zagwarantuje ci oglądanie każdego ze spotkań sezonu 2018 z tego samego miejsca.

5. DARMOWE BILETY. Sezon 2018 ma stać w Zielonej Górze pod znakiem szkolenia juniorów. Nowy sztab szkoleniowy chce postawić przede wszystkim na jeszcze większą ilość startów w zawodach młodzieżowych. Posiadacz karnetu na sezon 2018 wejście na wszystkie młodzieżówki przy W69 bezpłatnie!

6. ZNIŻKI. Falubaz Family to jeden z największych programów lojalnościowych w regionie. Posiadacze karnetów na sezon 2018 mogą przez cały rok korzystać z wielu atrakcyjnych i wyjątkowych ofert naszych partnerów. Na rabatowej liście znajduje się wiele zniżek od zielonogórskich restauracji, sklepów czy punktów usługowych. W tym przypadku karnet po raz kolejny pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy.

7. TAŃSZE BILETY. W przypadku awansu naszej drużyny do fazy play-off, posiadacz karnetu oszczędza kolejne pieniądze. Cena biletu na każde z dwóch spotkań będzie w tym przypadku niższa o 10 złotych. W połączeniu z oszczędnościami z punktu nr. 2, daje to już kwotę 35 złotych!

8. PIERWSZEŃSTWO. Jeśli już mowa o fazie play-off, to każdy karnetowicz poczuje się w tym okresie wyjątkowo. Będzie on mógł bowiem zakupić bilet (po niższej o cenie - patrz pkt. 7) w przedsprzedaży, unikając tym samym zbędnego stania w kolejkach. To gwarancja zakupu biletu na najważniejsze spotkania, który cieszą się największą popularnością wśród kibiców.

9. PIERWOKUP. Ten atut karnetowicz odczuje dokładnie za rok. Kiedy tylko zdecyduje się na zakup karnetu na sezon 2019 nie będzie musiał martwić się o to, że ktoś inny zajmie jego dotychczasowe miejsce na stadionie. Dzięki okresowi pierwokupu będzie mógł on spokojnie zakupić nowy karnet i zająć swoje miejsce przy W69.

10. PRZYWIĄZANIE DO KLUBOWYCH BARW. Na koniec najważniejszy powód do zakupu karnetu na sezon 2018. Falubaz to nie tylko żużel. To także miłość i oddanie do klubu, z którym jesteśmy na dobre i na złe. Zakup karnetu to najwyższy wyraz przywiązania do żółto-biało-zielonych barw. Niezależnie od wyników najwierniejsi kibice są zawsze ze swoją drużyną. Karnet to jeden z nieodłącznych atrybutów fanów, dla których Falubaz to coś wyjątkowego. Jeśli więc nadal zadajesz sobie pytanie, czy powinieneś kupić karnet. Odpowiedź jest jedna. Tak, ponieważ #kochamFalubaz.