Aktualności

Falubaz gra z WOŚP

Dziś w całej Polsce odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję tę, jak co roku, mocno włącza się nasz klub oraz zawodnicy. Podczas finałowego koncertu w Zielonej Górze odbędzie się licytacja kasku Piotra Protasiewicza oraz zaproszenia VIP na Derby Ziemi Lubuskiej.

Zielona Góra, Sulechów, Czerwieńsk, Kożuchów, Łagów, Lubrza, Otyń, Krosno Odrzańskie, Sława – w tych miastach zagramy razem z WOŚP, dzięki dedykowanym falubazowym koszulkom, które trafią na licytację.

Do zdobycia będzie też wiele innych gadżetów z autografami zawodników i sztabu szkoleniowego Falubazu. Podczas finałowego koncertu w Zielonej Górze odbędzie się licytacja zaproszenia VIP na sierpniowe Derby Ziemi Lubuskiej przy W69 z opcją wejścia do parku maszyn przed zawodami oraz kolacji w Winiarni Bachus z trenerem Markiem Cieślakiem i Andrzejem Huszczą. Dodatkowo na serwisie Allegro odbędzie się licytacja kasku Piotra Protasiewicza. Licytacje te powinny cieszyć się olbrzymim powodzeniem i poważnie wzbogacić konto WOŚP. Na zielonogórskim deptaku powstanie też miejsce, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z żużlowym motocyklem.

Jak co roku Falubaz wspiera gadżetami także sztaby WOŚP z innych miast. Atrakcją dla uczestników WOŚP będzie m.in. spotkanie w Czerwieńsku i w Sulechowie z utalentowanym juniorem Sebastianem Niedźwiedziem i kierownikiem naszej drużyny Tomaszem Walczakiem.


Piotr Protasiewicz był dziś gościem programu Dzień Dobry TVN i zaprezentował kask, który będzie można wylicytować już 15 stycznia.

Falubaz gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 15 stycznia 1017:
13:00 mecz WOŚP VIP w koszykówkę z udziałem Piotra Protasiewicz
15:00 kwesta w Focus Mall Patryk Dudek i Prezydent Zielonej Góry - Janusz Kubicki
16:00 II Orkiestrowy Lubuski Maraton Indoor Cycling z udziałem Patryka Dudka i Andrzeja Huszczy
17:00 licytacja wejścia VIP na Derby oraz kolacji z Markiem Cieślakiem i Andrzejem Huszczą
17:00 licytacje z udziałem Sebastiana Niedźwiedzia i Tomasza Walczaka w Czerwieńsku
19:00 licytacje z udziałem Sebastiana Niedźwiedzia i Tomasza Walczaka w Sulechowie