Aktualności

Falubaz znów jedzie nad morze. Od 21 lutego zgrupowanie sportowe w Świnoujściu

Świnoujście po raz drugi będzie miejscem zimowego zgrupowania sportowego naszej drużyny. Już 21 lutego cały Falubaz Zielona Góra wybiera się nad polskie morze, aby tam przez tydzień mocno trenować.

Nasza drużyna do Świnoujścia po raz pierwszy wybrała się rok temu. Zakwaterowanie w hotelu Interferie Medical Spa okazało się strzałem w dziesiątkę. Idealne położenie obiektu, oraz jego baza treningowa i oferta SPA umożliwiły podopiecznym Piotra Żyto stuprocentowo wykorzystać spędzony czas. Żużlowcy Falubazu trenowali na najszerszej plaży w Polsce, w okolicznych parkach, a także na sali gimnastycznej oraz boisku piłkarskim. Nie zabrakło także elementów aerobiku oraz odnowy biologicznej.

- Tegoroczne zgrupowanie będzie bardzo podobno do ubiegłorocznego. Zdecydowaliśmy się ponownie na Świnoujście i hotel Interferie, bowiem bardzo dobrze wspominamy nasz ostatni pobyt w tym miejscu. Przed naszą drużyną siedem dni treningów w troszkę innym klimacie niż do tej pory, ale jednocześnie w świetnych warunkach. W planie mamy oczywiście treningi na plaży i w terenie. Pojawimy się także na nowej sali gimnastycznej, którą wybudowano w Świnoujściu. Cieszy mnie fakt, że po raz kolejny w zgrupowaniu weźmie udział cała drużyna. Będzie to także forma integracji. Mamy nowych zawodników w kadrze i będziemy mieli okazję się lepiej poznać. - powiedział nam trener Piotr Żyto.

Falubaz Camp 2020 w Świnoujściu

Nowością na tegorocznym zgrupowaniu będzie obecność trenera UKS AS Zielona Góra, który odpowiadać będzie m.in. za treningi na sali gimnastycznej.
- Nasza współpraca z trenerem Radosławem Walczakiem układa się doskonale, a efekty jego pracy z zawodnikami są z roku na rok bardziej widoczne. Zdecydowaliśmy się więc skorzystać z wiedzy i doświadczenia trenerów akrobatyki również podczas naszego pobytu w Świnoujściu - dodał trener Falubazu Zielona Góra.


Trening na sali gimnastycznej w Świnoujściu

INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu to nowoczesny, komfortowy, wielofunkcyjny hotel, położony w uzdrowiskowej części miasta, w odległości 300 metrów od plaży, do której prowadzi piesza Aleja INTERFERIE. Obiekt dla swoich gości udostępnia 308 pokoi i apartamentów z wygodnymi miejscami noclegowymi, sale konferencyjne, bogate centrum rekreacyjne, bazę zabiegową oraz rozbudowaną część SPA & Wellness z ekskluzywnymi gabinetami WySpa Thalgo i studiem fryzjerskim. Nowoczesna strefa odnowy biologicznej z wielofunkcyjnym basenem, sale sportowe, centrum fitness, wypożyczalnia rowerów, indywidualne zajęcia z trenerem czy gimnastyka wodna to jedynie część bogatej oferty hotelowych atrakcji. 

Znalezione obrazy dla zapytania: interferie medical spaHotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu