Aktualności

#JedziemyRazem - alternatywy dla posiadaczy karnetów na sezon 2021
2021 jest dla nas wyjątkowy nie tylko ze względu na jubileusz 75-lecia zielonogórskiego żużla. Kolejny rok nie odpuszcza pandemia koronawirusa i już wiadomo, że pierwsze dwie kolejki PGE Ekstraligi odbędą się bez udziału kibiców. Zależy nam, byście jednak zostali z nami, bo każdy karnetowicz ma gwarancję miejsca na stadionie, jak tylko kibice będą mogli wrócić na trybuny.

Dla posiadaczy karnetów na sezon 2021 przygotowaliśmy dwie ciekawe alternatywy:

1. #JedziemyRazem 2021
Wszyscy kibice, którzy zatrzymają swoje karnety, obejrzą mecze Falubazu Zielona Góra w sezonie 2021 nawet przy 25% pojemności stadionu. Otrzymają także unikatową koszulkę z wizerunkiem całej drużyny.

 


2. #JedziemyRazem 2022
Drugą alternatywą jest przepisanie tegorocznego karnetu na sezon 2022. Dzięki temu w przyszłym roku kibice zaoszczędzą czas przeznaczony na zakup nowego karnetu. Osoby, które zdecydują się na ten wariant otrzymają okolicznościowy plakat z wizerunkiem i podpisami całej drużyny.
 
 


Ostateczną opcją jest zwrot zakupionego karnetu (FORMULARZ, w tym przypadku wymagane jest potwierdzenie zakupu np. paragon).
 
POTWIERDZENIE WYBORU
 
Decyzję o wyborze jednej z alternatyw kibic potwierdza poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza i przesłanie go do siedziby klubu przy ulicy Wrocławskiej 69, 65-218 Zielona Góra. Wypełniony formularz można wysłać także na adres bilety@falubaz.com, lub dostarczyć osobiście do stacjonarnego Sklepu Kibica, który znajduje się w siedzibie klubu przy W69 (poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00, sobota 10:00 -14:00).
 
Na decyzje kibiców związane z karnetami czekamy do końca kwietnia, czyli 30.04.2021 włącznie.