Aktualności

Juniorzy Falubazu wyjechali na pierwsze zgrupowanie

Fabian Ragus, Filip Frącewicz oraz Kacper Rychliński wyjechali dziś wspólnie z akrobatami UKS AS Zielona Góra na dziewięciodniowe zgrupowanie sportowe do Białki Tatrzańskiej. W górach nasi zawodnicy pracować będą nad kondycją, wytrzymałością i wydolnością.

Styczniowe zgrupowanie w Białce Tatrzańskiej to już tradycyjna część zimowych przygotowań naszych zawodników. Wspólnie z akrobatami UKS AS Zielona Góra juniorzy Stelmet Falubazu Zielona Górą trenować będą w terenie, na stokach narciarskich oraz na sali gimnastycznej.

- W ramach przygotowań do tego zgrupowania ostatnio pobiegaliśmy trochę po Wzgórzach Piastowskich, więc nasze organizmy trochę są na to przygotowane. Jedziemy do Białki Tatrzańskiej ciężko popracować i na pewno nie będzie to odpoczynek. Razem z nami jadą żużlowcy z innych klubów jak chociażby Patryk Dudek, Grzegorz Zengota, czy chłopaki z Gniezna. Nastawiam się na to zgrupowanie pozytywnie i liczę, że będą mógł w pełnym zdrowiu popracować w trochę trudniejszych warunkach - powiedział Fabian Ragus.

Zgrupowanie w Białce Tatrzańskiej zakończy się 14 stycznia.