Aktualności

Kacper Rychliński dołącza do kadry zespołu!

W poniedziałek na torze we Wrocławiu odbył się kolejny egzamin na licencję "Ż". Udział w nim wziął 18-letni Kacper Rychliński, który pomyślnie przeszedł przez teoretyczną i praktyczną część. Tym samym niedługo dołączy on do kadry zespołu, jako jej pełnoprawny członek.

- Jazdę w szkółce żużlowej rozpocząłem w 2019 roku. Moim pierwszym trenerem był pan Aleksander Janas, aktualnie pracuję z trenerem Andrzejem Wnękiem. Od dziecka marzyłem o tym, żeby zostać żużlowcem. Bardzo lubię rywalizację, a w żużlu ma ona miejsce od samego początku. Cieszę się, że udało mi się zdać egzamin. Przede mną ciężka praca. Chcę jak najczęściej startować w zawodach i prezentować się w nich z jak najlepszej strony. Sam egzamin nie był dla mnie stresujący. Wszystko przebiegło sprawnie i na szczęście z pozytywnym wynikiem - powiedział nam Kacper.

Kacper to trzeci zawodnik naszego klubu, który w tym roku zdał egzamin na licencję żużlową. W marcu dokument uprawniający do startu w zawodach otrzymali Filip Frącewicz i Wiktor Pelc.