Aktualności

Liga coraz bliżej. Kup karnet i wspieraj Falubaz w sezonie 2018

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Falubazu Zielona Góra w sezonie 2018. Zielonogórski klub przygotował bogatą ofertę całosezonowych wejściówek dla najwierniejszych fanów.

Kocham Falubaz - to hasło będzie towarzyszyć kibicom Falubazu w sezonie 2018. Właściwie towarzyszy im ono od dawna, ale w tym roku nabiera szczególnego znaczenia. W tym bowiem sezonie Falubaz będzie tak zielonogórski, jak nie był dawno. Do zespołu powraca wychowanek - Grzesiek Zengota, pojawiają się nowe twarze: Jensen, Gomólski, Smoliński. Odmienione zostały sztaby szkoleniowe. Pierwszy zespół poprowadzi Adam Skórnicki, a młodzież Aleksander Janas i Krzysiek Jabłoński. Do tego dochodzi jasna deklaracja - stawiamy na szkolenie młodzieży! Chcemy wrócić do wielkich tradycji zielonogórskiej szkółki żużlowej. To nasz wspólny cel.

Celem jest też jak najlepsze zaprezentowanie się w PGE Ekstralidze. Jesteśmy przekonani, że prowadzona przez kapitana Piotra Protasiewicza, wicemistrza świata Patryka Dudka i Grześka Zengotę drużyna, dostarczy nam wszystkim wielkich emocji i niezapomnianych wrażeń. Wierzymy, że każdy mecz będzie heroiczną walką o każdy metr toru, że w tej walce pomożecie Wy - Fani Falubazu, którzy jak żadni inni w Polsce, potraficie stworzyć atmosferę sportowego święta.

Bardzo liczymy na Was w nadchodzącym sezonie. 2018 to rok, w którym na zielonogórskich trybunach wyjątkowo mocno musi wybrzmieć hasło - #Kocham Falubaz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu karnetu na sezon 2018.

Zakup karnetu to najwyższy wyraz przywiązania do klubowych barw, bez względu na osiągane przez zespół wyniki, ale też szereg korzyści, również finansowych:
- gwarantowane przez klub minimum 15 zł oszczędności w stosunku do biletów na 7 meczów PGE Ekstraligi
- 10 złotych zniżki na bilet na mecze fazy play-off z możliwością pierwokupu
- darmowy wstęp na wszystkie imprezy młodzieżowe w sezonie 2018, w tym na Memoriał Rycerzy Speedway'a
- 10% rabatu na klubowe gadżety dostępne w Sklepach Kibica
- oszczędność czasu i gwarancja miejsca na stadionie, również podczas meczów fazy play-off.

Punkty sprzedaży:
Sklep Kibica Auchan pon-nd 9:00 - 21:00 (możliwa aktywacja) 
Sklep Kibica Focus Mall pon-nd 9:00 - 21:00 
Punkt Obsługi Kibica przy W69 pon-pt 10:00 - 18:00 (możliwa aktywacja) UWAGA! 4,11 i 18 marca, czyli w soboty, POK czynny będzie w godzinach 10:00 - 14:00

CENY KARNETÓW NA SEZON 2018:

Sektory B,C,D,E,F,G,I,J,K1-K10
Normalny - 250 złotych
Ulgowy - 190 złotych
Dziecięcy - 30 złotych

Sektory A1,A2
Normalny - 330 złotych
Ulgowy - 270 złotych
Dziecięcy - 30 złotych

Sektor VIP Start
Normalny - 1350 złotych
Dziecięcy - 50 złotych

Karnety dla kibiców niepełnosprawnych (sektory C i J)
Osoba niepełnosprawna - 1 złoty
Opiekun - 1 złoty

Karnety na sezon 2018 od poniedziałku 11 grudnia zakupić będzie można w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz Auchan, w Punkcie Obsługi Kibica przy W69 oraz w serwisie biletynafalubaz.pl

Więcej informacji o karnetach znajdziecie na poniższej infografice